reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robią marcowe mamusie w ciągu dnia??

no włąsnie a cały czas sie tym zamartiwlam bo nie mialam jak sama isc pogadac
i strasznie sie balam i przejmowalam
a teraz taka ulga na serduchu uuufffffff
 
reklama
no to teraz nie zostanie ci nic innego jak wziac sie do pracy by im wszystkim udowodnic ze nic nie jest w stanie ci przeszkodzic :) wierze ze uda cie sie wszystko pogodzic
 
ja od 27 lutego zaczynam drugi semestr, tylko u mnie trwa on trochę dłużej, bo aż do końca czerwca...wiem jednak,że jakoś muszę sobie poradzić, poza tym chyba w tej ciąży cierpię nad przerostem ambicji, to chyba mała tak na mnie działa, a dzisiaj pani z filozofii z której niestety dostałam tylko 4 powiedziała mi ,że rebeka była bardzo mądrą osobą...to pewnie dlatego :D
 
kasiula matula pisze:
a co do zajęć szkolnych
właśnie byla u mnie kolezanka z klasy i przyniosła kilka zeszytow do nadrobienia i dobre wiesci
mianowicie rozmawiala z nauczycielami i dostane zadania do domu i referaty i tematy do opracowania zeby miec jakiekolwiek stopnie i strasznie mnie to ucieszylo bo bałam sie ze beda z tego powodu wielkie problemy a tu prosze wszyscy pokojowo nastawieni strasznie mi ulżyło :) :) :)

No to super Kasiula! Fajnie, że są jeszcze mili ludzie, którzy idą na rękę :-)
 
ale powiem wam ze rzeczywiscie malenstwo to taki najlepszy motywator, ja tez podczas tej sesji uczylam sie jak glupia :) i w rezultacie najlepsze oceny zarobilam niz do tej pory podczas mojej "kariery" na uczelni wiec dodaje sil. ale robilam to tez dla siebie- zeby udowodnic sobie ze dam rade, no i mi nie powie kiedys ze ma glupia matke :D jesli jeszcze zdam ta prace to bedzie super.
 
Podobno robili jakieś badania naukowe, z których wynika, że kobietom w ciąży poprawia się iloraz inteligencji, zdolność koncentracji i organizacji i pamięć. Tak więc dziewczyny właśnie teraz przed nami największe możliwości ;D
 
reklama
ja wlasnie tez jestem rozkojarzona, ale zapewne cos w tym jest bo tyle zapalu do pracy podczas sesji to jeszcze nie mialam i bardzo wierzylam w siebie jak nigdy :D i sie udalo!
 
Do góry