reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kiedyś niewielu ekspertów wierzyło, że małe dzieci mogą doświadczać depresji lub lęku. latach 90. stało się jasne, że depresji i lęku mogą doświadczać nawet trzylatki. Jednak u wielu dzieci objawy depresji objawiają się w pozornie niepowiązany sposób, na przykład agresją, zaburzeniami odżywania lub nadpobudliwością. Zapraszam cię na bezpłatny live. 2. marca o 15:30 Wpadaj na YT albo oglądaj na FB

reklama

Co robią marcowe mamusie w ciągu dnia??

pytia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Lipiec 2005
Postów
4 681
Mało tego, sprawdzili także, że matki małych dzieci są lepiej zorganizowane i wydajniejsze w pracy, bo godzenie obowiązków rodzicielskich z zawodowymi wymaga nie lada gimnastyki :) Powinni wyniki tych badań rozesłać do wszystkich pracodawców!
 
reklama

wiewio

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Sierpień 2005
Postów
151
I po powrocie z macierzyńskiego dać nam wszystkim podwyżki !!!
:D
Jestem "za"... :laugh:
 
Do góry