reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robią marcowe mamusie w ciągu dnia??

Ale momentami mam dość tych "czterech ścian"... Pocieszające jest tylko to, że już niedługo będę za tym spokojem tęsknić :)
 
reklama
no napewno
catherinka czy t ymasz klopoty ze snem ;D
jeju jak nie o 3 to o 4 ja tylko wsatalm cos przegrysc i do lozeczka
chyba ze robisz tak samo ;)
 
A u mnie wygląda to tak. Wstaję koło 8. Robię śniadanko. Jem oglądając tv. Włączam komputer. Sprawdzam poczte. Wchodze na BB. Troche poczytam. Ide się ogarnąć. I do książek. Niestety nie tylko w sesji. Tym bardziej że to prawo a tam duzo kucia na pamięć. No i własnie teraz juz czas isc sie umyc i uczyc... za 5 dni znów egzamin. Ehh mam nadzieje ze jakos pogodze wszystko jak juz bede miec maluszka
 
No ale na tym dzien sie nie kończy. Najlepsze sa wieczory kiedy spotykam sie z moim narzeczonym :) Niestety on pracuje od 8-20. MASAKRA. Jeszcze razem nie mieszkamy. Zanim do mnie dotrze to jest 21. Dziecko ojca nie bedzie rozpoznawac....
 
Ja jeszcze pracuję... Ale już niedługo. Za jakieś 2,3 tygodnie wybieram się na L-4. Trzeba przecież sobie troszkę odetchnąć przed porodem. W pracy wszyscy bardzo mnie oszczędzają, ale mimo wszystko wiecie jak to jest- stresów się niestety nie uniknie...
Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry