reklama

co robić gdy u 5 cio latak migdalki dokuczają...

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez Tortila, 7 Grudzień 2013.

1. Tortila

Tortila Początkująca w BB

Czy jest możliwe że u mojego 5 cio letniego synka będzie konieczność usunięcia migdałków? Czy u takich maluchów wykonuje się taki zabieg? Co o tym myślicie?

2. patrycja 22

patrycja 22 Wdrożona(y)

Myślę że trzeba dziecko skonsultować z lekarzem- laryngologiem i on zdecyduje. Mój sześciolatek też ma trzeci migdał ale na razie go nie ruszamy

3. reklama
  4. Tortila

Tak właśnie zrobię, pójdę do laryngologa...:-)

5. Tortila

I po wizycie podaję thonsilan, ma pomóc w funkcjonowaniu migdałków. Preparat bezpieczny, bo skład oparty na naturalnych składnikach, a to dla mnie ważne.

6. jagna25

jagna25 Mama Celinki ;)

Witam!!!
    Co do migdalkow to wyciac i po sprawie. Dzieci maja zabiek w znieczuleniu ogolnym nic nie pamietaja. U nas byly wyciete w lipcu 2013 i jak do tej pory corka byla raz chora. A zeszla zima to byl ciag antybiotykoterapi. Wycielismy i jestem zadowolona jak nie wiem.

7. kami-30

kami-30 Gość

Wycięcie migdałków nie u każdego dziecka daje dobre rezultaty. U mojego 4 latka w zeszłym roku laryngolog zaproponował zabieg, jej zdaniem migdałki były mocno przerośnięte, dziecko chrapało. Nie zdecydowałam się na zabieg, podałam małemu preparat o nazwie Lymphomyosot formy Hell w kroplach.Odpukać od prawie roku nie mamy już problemów

8. Karolina2014

Karolina2014 Początkująca w BB

Wtam, jestem mamą 5letniego Julka, przez dwa lata miał problemy z migdałkiem, laryngolog radził nie ingerować...wycięcie nie daje gwarancji, że pozbędziemy się problemu, a zawsze to ingerencja chirurgiczna.... Na szczęście synek swoje odchorował i na razie zdrów :-) a ja już mam we krwi codzinną, porządną toaletę nosa plus inhalacje, jak tylko pojawi się katar...

Poleć forum