rozalka
Lutówkowo-sierpniowa mama
No i prawda to!Zupy ogórkowej ciąg dalszy,ale za to juuuutro....PYSZNA PIECZEŃ z grzybkami,papryczką...Zupa ogórkowa,nagotowałam jak dla całego wojska.Tak mi jakoś wyszło sporo.Pewnie jeszcze jutro ją będę jesc.![]()

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
No i prawda to!Zupy ogórkowej ciąg dalszy,ale za to juuuutro....PYSZNA PIECZEŃ z grzybkami,papryczką...Zupa ogórkowa,nagotowałam jak dla całego wojska.Tak mi jakoś wyszło sporo.Pewnie jeszcze jutro ją będę jesc.![]()


)a na kolację łazanki z kapustą![]()

