• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Co robicie dzis na obiad...

reklama
Szymek pewnie same kopytka by zjadł ale kapusty kiszonej surowej, gotowanej to nie lubi więc specjalnie pod niego duszę marchewkę na słodko i schaboszczak ;-)
 
KArola Hubek tez kapusty kiszonej nie je:no: dla niego albo gotowana marchewka albo brokułki, kalafior, brukselka do obiadku:tak:

u nas dzis makaron z sosem z łososiem wg przepisu od męża Kasiad:tak::-)
swoja drogą, to coś mało tu ostanio i Kasiad, Irtasi, i innych dziewczyn:-(
 
U nas dzisiaj potrawka warzywna z ryżem:tak:

Victor też za kapustą kiszoną nie przepada:no: Chyba, że za kapuśniakiem mojej babci, bo się nim zajada;-)

Oj mało tu Dziewczyn, mało:-(
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry