reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co robicie dzis na obiad...

reklama
Ja właśnie jem teraz "obiad":-)kiełbaski wiedeńskie w cieście francuskim.W ogóle to uwielbiam ciasto francuskie. Pyszne są też kieszonki ze szpinakiem...
 
a u nas na obiadokolacje bylo rigatoni: makaron pene z sosem smietanowym z piersia kurczaka cebula i pieczarkami
 
Pysznym obiadem u nas jest lazania, tylko, że nie robimy z makaronem, bo źle go się gotuje i jest drogi, tylko z naleśnikami i na tortownicy, fajnie się później kroi.... No i serio palce lizać!!
Ale przecież tego makaronu się nie gotuje:szok:, tylko zapieka z pozostałymi składnikami..
 
Ale przecież tego makaronu się nie gotuje:szok:, tylko zapieka z pozostałymi składnikami..
Możliwe, ja go nigdy nie miałam bo drogi, a ja makaron staram się sama roić, domowy nam bardziej smakuje, jednak takie płaty źle się gotuje, dlatego przeszliśmy na naleśniki;-)
 
Boshe,:szok::szok::szok: Patch, jakby mój tata zobaczył taki obiad to "pojechał" by po mamie albo mnie niesamowicie..:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Dla niego obiad musi mieć dwa dania..konkretne...a jak obiadu nie ma to chodzi wku....ny cały dzień...a tak jest ostatnio często
No widzisz, Mysia, mój mąż znowu za zupami nie przepada, ziemniaki do obiadu je ja musi, ale jeśli jest sałatka to jest najszczęśliwszy... Mam nadzieję, że Staś będzie lubił zupki, bo ja bardzo lubię, ale dla samej siebie nie chce i się gotować...
Gosia, dzięki za przepisy, na pewno skorzystam:tak:
 
reklama
Do góry