reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 31.03 widzimy się o 11:00

Fizjoterapeutka dziecięca odpowie na wasze pytania. Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Co robicie w mieszkaniu? Luźny temat

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Dziewczyny z powodu ograniczenia wychodzenia z domu postanowiłam założyć luźny temat aby umilić Wam czas w trudnym okresie. Dzielcie się zdjęciami ,przemyśleniami itp. Możecie pisać wszystko co Wam tylko wpadnie do głowy:-D:biggrin2:
Niech ten wątek będzie przyjazny dla każdej z Nas😉 co robicie z taką ilością wolnego czasu ? Mnie wzięło na generalne sprzątanie mieszkania😊 wkońcu będzie sanitarnie czysto

reklama
Rozwiązania
0
U mnie też przede wszystkim sprzątanie i nadrabianie zaległości np. w porządkowaniu dokumentów czy ubrań w szafie (odkładałam to już od kilku miesięcy). Zamierzam też więcej czytać i obejrzeć filmy, które mam na liście. Poza tym bawię się w kuchni i testuję nowe przepisy. A wieczorami gram z narzeczonym w planszówki. Jakoś dajemy radę w tych kryzysowych czasach :)

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Najważniejsze to odnaleźć sie w nowej sytuacji 😉

Sierpień2020

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
U mnie porządki. Z tego wszystkiego wywaliłam 4 wory ciuchów (PCK) :o potem uświadomiłam sobie ze nie mogę tej szafy uzupełnić jakoś trzeba zabijać tą nudę. Spacerki dłuższe z pieskiem. Netflix. I jakoś dzien leci :)

Kasia 77

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Jestem nieliczna osobą której słowo kwarantanna " nie dotyczy".Dlaczego?Mieszkam ok.300 metrów od wsi a dookoła mnie pola ,lasy. Gdy wyglądam przez okna tarasowe widzę sarny a z okna w kuchni widzę żurawie.Od pół roku jestem na urlopie wychowawczym więc jestem w domu
.Karmie swojego maluszka piersią i w związku z tym zakupy robię raz w tygodniu,góra dwa ale za to większe.Czyli w sumie nic się u mnie nie zmieniło_Obserwuje sytuację panującą w kraju i dalej nie mogę uwierzyć że koronowirus tak szybko się roznosi.W związku z zamkniętymi przedszkolami w domu jest 6 letnia córka.Jak jest brzydka pogoda to ćwiczymy pisanie literek i czytanie książek.Ogladamy również wspólnie bajki. Gdy jest piękne slonce ,tak jak dziś,spacerujemy po podwórku..Ot zwyczajne życie i gdy nie wiadomości...Aha i mój mąż pracuje w domu,więc jesteśmy w komplecie.

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Jestem nieliczna osobą której słowo kwarantanna " nie dotyczy".Dlaczego?Mieszkam ok.300 metrów od wsi a dookoła mnie pola ,lasy. Gdy wyglądam przez okna tarasowe widzę sarny a z okna w kuchni widzę żurawie.Od pół roku jestem na urlopie wychowawczym więc jestem w domu
.Karmie swojego maluszka piersią i w związku z tym zakupy robię raz w tygodniu,góra dwa ale za to większe.Czyli w sumie nic się u mnie nie zmieniło_Obserwuje sytuację panującą w kraju i dalej nie mogę uwierzyć że koronowirus tak szybko się roznosi.W związku z zamkniętymi przedszkolami w domu jest 6 letnia córka.Jak jest brzydka pogoda to ćwiczymy pisanie literek i czytanie książek.Ogladamy również wspólnie bajki. Gdy jest piękne slonce ,tak jak dziś,spacerujemy po podwórku..Ot zwyczajne życie i gdy nie wiadomości...Aha i mój mąż pracuje w domu,więc jesteśmy w komplecie.
Wiesz że do nie dawna również mieszkałam na podobnej wiosce? Tylko u Nas były dwa markety, duży zakład pracy i wkoło sam las. Tylko taka mała miejscowość nie jest dla mnie 😒 a jak sobie teraz o tym myślę to stwierdzam że o wiele bezpieczniej by było😟

Kasia 77

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Wiesz że do nie dawna również mieszkałam na podobnej wiosce? Tylko u Nas były dwa markety, duży zakład pracy i wkoło sam las. Tylko taka mała miejscowość nie jest dla mnie 😒 a jak sobie teraz o tym myślę to stwierdzam że o wiele bezpieczniej by było😟
Ja do niedawna mieszkałam przez 17 lat w Warszawie. Troche nam się tęskni.Ale...zycie pisze różne scenariusze...Może kiedyś ... Jest bezpieczniej ale też muszę uważać na zakupach.Bo to dla tych naszych kochanych dzieci,żeby jakoś było.Jest lepiej niż w mieście ,teraz - bo ja mam kwarantannę na okrągło.Pozdrawiam

reklama

Jagna8

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja do niedawna mieszkałam przez 17 lat w Warszawie. Troche nam się tęskni.Ale...zycie pisze różne scenariusze...Może kiedyś ... Jest bezpieczniej ale też muszę uważać na zakupach.Bo to dla tych naszych kochanych dzieci,żeby jakoś było.Jest lepiej niż w mieście ,teraz - bo ja mam kwarantannę na okrągło.Pozdrawiam
Ja też czasem tęsknię za większym miastem. Ale kto wie czy znowu bym się odnalazła w nim. Mój scenariusz wyglądał tak, że chciałam być bliżej chorej mamy. Poza tym w większym mieście są droższe mieszkania.

Mnie pandemia nie zmobilizowała do porządków :)

Do góry