reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 31.03 widzimy się o 11:00

Fizjoterapeutka dziecięca odpowie na wasze pytania. Dołącz .

UWAGA. Link do nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Co robicie w mieszkaniu? Luźny temat

DarkAsterR

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Tu, gdzie mieszkam, trzeba mieć samochód, żeby się dostać. Nie ma u nas autobusów wiec i pieszych na ulicach nie ma. A piec minut spacerkiem są lasy, pola, farmy...chodzę wiec na spacery.
Dla mojej córki przedszkole jest otwarte wiec tu się nic nie zmieniło. Mam sześciomiesięczne niemowlę w domu wiec siedzę na macierzyńskim. Wiekszych zmian w codziennej rutynie brak.

reklama

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Śliczny mruczek :)

A ja w kwarantannie to dziś ćwiczyłam i myłam okno ;) Na szczęście dziś oficjalnie ostatni dzień kwarantanny hehe.
Ja do okien od z czasu nie mogę się zebrać a już nie wspomnę o firananch😫😫 w pokoju mam firanę na całą ścianę (dwa duże okna plus balkonowe) NIENAWIDZĘ jej wieszać haha
Co do kota 🤔 no może i śliczny ale mnie nikt o zdanie nie pytał (no może i pytali ale ostatecznie powiedziałam że nie potrzebny Nam kot )bo to obowiązki i jak będziemy chcieli na kilka dni gdzieś jechać to już jest przeszkoda😡 pomysł córki i tatusia a koniec końców i tak wszystko na mojej głowie zostanie. Jeszcze dodam że miał zostać kupiony brytyjski kot tylko że ja kompletnie NIE ROZUMIEM po jakiego diabła kupować kota? Skoro tysiąc innych kociaków nie ma domu a schroniska są pełne. I gdzie tutaj logika? Dla mnie kot to kot i nigdy w życiu bym nie kupiła kota 1500 zł skoro są sierotki bardziej potrzebujące za darmo?

Ostatnia edycja:

Wesoła_Aga

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Taka rola gospodyni 😅 😅 😅

Nie dawaj się im. Niech oni po mruczku sprzątają!

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
No oczywiście! Ja kotka już miałam niestety był ciężko chory (miał 1.5 roku) mój kiciuś i musiałam go uspać 😟😟 niech mi tylko któreś powie że kot to czy tamto od razu poleci " nie mój kot " 😂😂😂😂

Aniuśka

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
A najlepsze że poprzedni kot to był skarb i nie wiem czy takiego drugiego kiedyś będę miała. Zuzi (córka) pilnował lepiej niż opiekunka 😂😂 tam gdzie ona tam i on. Siedział i pilnował a jak wychodziłam do sklepu to oczywiście musiał pójść ze mna i pod sklepem jak piesek czekał 😉 oj mogłabym o nim opowiadać godzinami taki był wspaniały. A jak zaczął szaleć z Zuzią to po całym mieszkaniu się gonili 😉😉😉 a tutaj kilka zdjęć ( i wszędzie kot jako opiekun😂) i oczywiście jedno po zakupach. I co ciekawe jest dla mnie nawet jak mała się kąpała to on wskakiwał do niej -tak do wanny- i siedział z nią aż do końca kąpieli

Załączniki

reklama
Do góry