reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co robimy w wolnym czasie , nasze hobby

reklama
Cieszę się że się podoba :) Choć muszę przyznać, że na jakiś czas mam dość wszelkich albumów :-)
pewnie się napracowałaś :-p i to dlatego hehe :-)
ale naprawdę jest sliczny :-)
a mój tylko patrzy na mnie i mówi że mam same zdolne koleżanki :-)
jedna robiła dziewczynkom czapeczki , inna robi dla mojej babci takie fajne kwiatki w wazonie :-)
a tu znów album..:-)

jolek wieczorrem jak zołzy pójda spać to zrobię zdjęcia:tak:


 
Ania super pomysł, a sprzedają się czy dopiero zaczęliście?
Ja robiłam przeróżne makijaże nawet takie kosmiczne:tak: tylko musiałabym facjatę swoją pokazać a nie chcę za bardzo...
 
poczytałam o tych Waszych świecach - fajne są:-) i wzory też

edit:

agacio
...a te makijaże to tak profesjonalnie? masz jakieś wykształcenie w tym kierunku czy to tylko hobby? pytam bo ja marzę o wybraniu się do szkoły wizażu - lecz niestety plany wciąż przesuwają się z różnych powodów
unhappy.gif
 
Ostatnia edycja:
Gag hobbistycznie tylko:tak: ale "klientek" przybywa:-) myślałam tesz o szkole wizażu, albo wizaż plus włosy, ale kasiury brak bo chasiendę będziemy budować...
Jedną fotę mogę ewentualnie pokazać żeby się pochwalić:zawstydzona/y: może nikt mnie nie pozna:ninja2:
DSC00772.jpg
 
Ania - super, powielam pytanie Jolek ? :))



Agacio
- bomba! To Ty na focie??! Lasencja na 102!!!
Powiem Ci, ze tez to kiedys lubilam, jak bylam mala i malowalam lalki - robiac np kreche eyelinerem to mama i ciotki prosily zebym i im zrobila, bo nie potrafia :-D
Szkoda, ze nie masz fotek z tego co robilas teraz na studniowke - pisalas, ze robilas makijaz jakiejs dziewczynie prawda ?
 
reklama
No ja to jestem:tak: ale przed ciążą teraz powieki nawet otłuszczone:wściekła/y::-D Nie mam zdjęć tej dziewczyny a makijaż był bardzo ciemno brązowy, fryz z prostych włosów upięte na boku tak prosto:-)
 
Do góry