reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co robimy w wolnym czasie , nasze hobby

A ja dostałam maszynę do szycia na gwiazdkę i szyje namiętnie :) dlatego mało czasu spędzam przy komuterze chyba ze szukam krawieckich sposobów na manewry igłą :) poza tym poświęcam dużo czasu na gotowanie (zdrowo i smacznie) i dam o siebie jak mogę, masuję brzuszek kremem na rozstępy, moczę stopy w soli - domowe spa jak nic ;)
 
reklama
U mnie niestety mimo braku pracy jest mało czasu na przyjemności.. Muszę się zajmować domem, bo jak moi mężczyźni - tata i narzeczony zajmują się domem to zawsze coś jest nie po mojej myśli:-p a po całym dniu robót w domu nie mam najczęściej sił na swoje przyjemności.. wypad na zakupy, czy jakiś zabieg w moim domowym spa.. wiem,że nie mogę dużo pracować,ale jakoś nie mogłabym znieść zaniedbanego domu:sorry2:
 
Kiedyś mąż nauczył mnie szydełkować, ale nigdy nie umiałam skończ. :-pWszystko co kocham zostało spakowane i wyniesione na strych :-( trudno było patrzeć jak mąż wynosi mój strój motocyklowy, kask, toczek, deskę snowboardową... W tym roku na niczym nie pojeździłam, a jak się mały pojawi to nie będzie czasu, chociaż jak bedzię miał z 3 latka zabiorę go na stok :happy2: Biznes zamknęłam, siedzę w domu, czasem na basen się skoczy, czasem na ekino coś obejrzę, trochę popracuje przed komputerem, ogarnę dom, coś upitraszę, książki? ostatnio czytałam Intruza i gorąco polecam. Malować nie mogę bo olejne farby strasznie capią, ale akrylami maluję na drewnie i kamieniach od czasu do czasu, relaksujące zajęcie, no i śpiewam co by nie wyjść z wprawy :-D
 
A ja kochane, ostatnio zalozyłam fotobloga bo mam fizia na punkcie zdjec ! A ze juz niedlugo bede mogla 'obfotografowywac' moja kruszynke, mysle ze taki album bedzie fajna sprawa :)
Mozecie zagladac jesli chcecie :)
Wszystko od samiuskiego poczatku :) - Fotoblog deendem w Photoblog.pl
 
daria ja też lubię robić zdjęcia..
jhehe
i mam ich ogrom..
ale jakoś wolę ich nie umieszczać w necie za bardzo..
bo nie wiadomo kto to czyta i ogląda...
a wiesz nie raz się zdarza że jakieś osoby kopiują zdjęcia i podają jako swoje albo coś

lae ogólnie pomysł fajny:tak:
zawsze mozesz wrócić do początków i poczytać :-)
 
Witajcie, ja składam papier i wychodzi mi coś takiego:

Ar1.jpg101021_110150.jpg

to proste, ale bardzo czasochłonne, dzięki temu szybciej mija czas :-)
 
reklama
Do góry