reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sądzić o takim wyniku testu?

Lexxa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2019
Postów
15
Cześć wszystkim,
Jestem tutaj nowa i chciałabym zapytać Was co sądzicie o takim wyniku testu ciążowego. Był wykonany dzisiaj. Druga kreska jest blada ale opinie są podzielone.
W załączniku dodałam zdjęcie.
Jutro planuje wizytę u ginekologa ale jestem bardzo niecierpliwa.
Pozdrawiam :)
992182
 
reklama
reklama
Tak,
Wyszło 1223, we wtorek wizyta u ginekologa.

Zastanawiam się tylko nad bólami brzucha, są dość niepokojące. Zaczynają się nasilać, nie jest to ból nie do wytrzymania natomiast też nie jest lekki. Troszkę się tym martwię.
 
Tak,
Wyszło 1223, we wtorek wizyta u ginekologa.

Zastanawiam się tylko nad bólami brzucha, są dość niepokojące. Zaczynają się nasilać, nie jest to ból nie do wytrzymania natomiast też nie jest lekki. Troszkę się tym martwię.
Bóle w ciąży są normalne. Dopóki to nie są skurcze to wszystko jest ok. Mięśnie się rozciągają, macica.
 
Dokładnie tak ,jeśli to nie skurczę to nie ma się czym martwić , jeśli nie ma plamień też ok , w 1 trymestrze każda miała jakieś bóle podobne do miesiączkowych
 
Byłam zdziwiona, że bycie w ciąży boli. Ale boli. Pomyśl sobie, ze normalnie macica jest wielkości pięści... Jak bardzo ona się rozrasta! Jeśli nie masz skurczy, brzuch miękki, nie ma znamion infekcji, plamienia, to tak niestety będzie.
 
Tak,
Wyszło 1223, we wtorek wizyta u ginekologa.

Zastanawiam się tylko nad bólami brzucha, są dość niepokojące. Zaczynają się nasilać, nie jest to ból nie do wytrzymania natomiast też nie jest lekki. Troszkę się tym martwię.
Mnie czasem tak za boli ze sie zwijam w pol...bole miesiaczkowe mam od 2 tych a jestem w 5 tyg...czasem bardziej boli czasem mniej..tak jak kolezanki pisza..poki nie ma plamien..skurczy jest ok
 
reklama
Do góry