reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sadzić o tej kupce?:(. (Uwaga - zdjęcie!)

mkarolka0

Aktywna w BB
Dołączył(a)
14 Lipiec 2015
Postów
74
Dziewczyny jutro idziemy do lekarza, ale nie możemy się już doczekać. Może któraś z Was widziała coś podobnego.
Córka ma 5,5 miesiąca i od niedzieli gorączkuje, wszystko wskazuje na ząbki.
Jakieś 10 dni wcześniej otrzymała trzecią dawkę szczepionki na Rotawirusy. Kilka dni później miała straszną biegunkę, pupa obszczypana, że hej. Od tej niedzieli gorączkuje codziennie, ropieją jej oczka głównie popołudniu i wieczorem, i robi dziwną kupkę. Dzisiaj w nocy i w południe pojawiły się strzępki krwi plus baaaardzo duże ilości śluzu. Zapach był przeokropny, mam już syna i jeszcze czegoś takiego nie widziałam.
Od miesiąca jesteśmy niestety całkowicie na mleku modyfikowanym. Jeśli chodzi o dietę to póki co jadła marchewkę, dynię i dzisiaj pierwszy raz ziemniaka.
Co o tym wszystkim sądzicie?
 

Załączniki

  • B7CB24D8-BEA9-4F36-BB95-55624599B060.jpeg
    B7CB24D8-BEA9-4F36-BB95-55624599B060.jpeg
    2,3 MB · Wyświetleń: 13 158
Ostatnia edycja:
reklama
Wygląda to bardzo kiepsko. Ja jako mama dwojki strasznych alergikow doswiadczenia z brzydka kupka mam ale ta jest mocno niepokojaca. Jesli pojawia sie krew ja bym nie czekala tylko gnala na izbe przyjec.
 
Zapewne bakteria się jakaś w dała u nas były śmierdzące kupy i mała ma gronkowca z dnia A dzień się zmieniły najpierw myślałam że coś nie tak jem bo kp ale nie dawało mi to spokoju zrobiłam posiew kalu i boom ta kupa że zdjęcia straszna u nas jak narazie takiej brzydkiej nie było ja pihechaabym na Ip
 
Infekcja, rozszerzanie diety, kupy piękne nie będą. Mam nadzieję, że jesteś w kontakcie z lekarzem.
 
Dziewczyny jutro idziemy do lekarza, ale nie możemy się już doczekać. Może któraś z Was widziała coś podobnego.
Córka ma 5,5 miesiąca i od niedzieli gorączkuje, wszystko wskazuje na ząbki.
Jakieś 10 dni wcześniej otrzymała trzecią dawkę szczepionki na Rotawirusy. Kilka dni później miała straszną biegunkę, pupa obszczypana, że hej. Od tej niedzieli gorączkuje codziennie, ropieją jej oczka głównie popołudniu i wieczorem, i robi dziwną kupkę. Dzisiaj w nocy i w południe pojawiły się strzępki krwi plus baaaardzo duże ilości śluzu. Zapach był przeokropny, mam już syna i jeszcze czegoś takiego nie widziałam.
Od miesiąca jesteśmy niestety całkowicie na mleku modyfikowanym. Jeśli chodzi o dietę to póki co jadła marchewkę, dynię i dzisiaj pierwszy raz ziemniaka.
Co o tym wszystkim sądzicie?
U nas było prawie identycznie kupka z grudkami , do tego troszkę śluzu i krwi ,poszliśmy do lekarza i okazało się że ma alergię na mleko mm które pił,u nas tak krew była przed dwa lub trzy dni i kupki z grudkami tak jak u was ,lekarz powiedział że to prawdopodobnie alergia. Ale lepiej skonsultować się z lekarzem .U nas po zmianie mleka na inne nie ma już czegoś takiego.Dodam że mój nie gorączkował w ogóle więc możliwe że to może coś innego
 
reklama
Nie chcę cię straszyć, ale natychmiast na pogotowie. Ja bym nie czekała. Moja córa miała biegunkę, śluz, alergia-bardzo szybko się odwodnila. Jak jest krew w kupie natychmiast badania na cito!
 
Do góry