reklama

Co sądzicie o aplikacji na tablet i telefon do kontaktu z lekarzem w czasie ciąży?

Temat na forum 'Ankiety' rozpoczęty przez martac, 9 Luty 2015.

 1. martac

  martac Początkująca w BB

  Dzień dobry,
  Mam na imię Marta i reprezentuję firmę, która w ramach projektu unijnego chce utworzyć aplikację na telefony oraz tablety, pomagającą przyszłym mamom w kontrolowaniu przebiegu ciąży. Aplikacja umożliwiałaby zebranie w jednym miejscu wyników podstawowych badań (np. poziom glukozy, waga ciała, ciśnienie) i wysyłanie tych informacji do waszego lekarza bądź położnej prowadzących ciążę.
  W związku z trwającymi pracami nad aplikacją, byłabym bardzo wdzięczna za wyrażenie opinii na temat takiej aplikacji i chciałabym zadać kilka pytań. Zapraszam do dyskusji na forum, która na pewno będzie dla nas niezwykle cenną informacją. Jeśli nie macie na to chęci, możecie wypełnić krótką, 2-5 minutową ankietę:
  https://www.surveymonkey.com/s/55795TD
  1) Jakie funkcje w aplikacji byłyby dla was najbardziej przydatne? Na przykład: możliwość dzielenia się wynikami z rodziną bądź bliskimi, a nie tylko lekarzem? Możliwość zapisania określonego badania, czy tego, co zjadło się danego dnia?
  2) Czy podczas wyboru lekarza, chętniej zdecydowałybyście się na takiego, który oferuje usługę prowadzenia zdalnej obserwacji ciąży?
  3) Czy chciałabyś mieć łatwy kontakt ze swoim lekarzem prowadzącym i wiedzieć, że ma on stałą kontrolę nad twoimi wynikami? Ile byłabyś w stanie za to zapłacić?
  4) W jakiej sytuacji byłabyś gotowa skorzystać z takiej aplikacji – sytuacja ciąży zagrożonej, podczas bezproblemowego przebiegu ciąży?
  5) Na co zdecydowałabyś się, gdybyś w czasie ciąży miała do wyboru zdalną opiekę w domu, a pobyt w szpitalu?
  Wasza opinia w tym temacie jest dla nas naprawdę cenna - chcemy utworzyć pełnowartościowy produkt, który będzie potem używany. Jeśli przyjdą wam do głowy jakieś inne informacje, które chciałybyście nam przekazać, jestem otwarta na propozycje i sugestie. Chcemy, żeby ta aplikacja służyła mamom i wprowadziła nową jakość na rynku usług medycznych.
   
 2. reklama

Poleć forum