reklama

co sądzicie o imieniu amadeusz

Od
26 Czerwiec 2017
Odpowiedzi
0
Jak dla mnie bardzo fajne i niedoceniane imię. Znajoma ma synka właśnie Amadeusza i nie skarżyła się póki co na imię. Dodam, że jest w 3 klasie podstawówki :)

reklama
Od
1 Sierpień 2017
Odpowiedzi
0
Czesc dziewczyny jestem 35 tyg. ciąży i nadal nie mamy wybranego imienia dla naszego drugiego synka. Pierwszy ma na imię Mike też mało znane. Teraz bardzo podoba nam się imię Amadeusz, ale rodzina i znajomi uważają ,ze tym imieniem skrzywdze naszego skarba!!! Co wy sądzicie o tym imieniu? Pomóżcie!!!
eeeeeeeeeeee

Od
28 Wrzesień 2017
Odpowiedzi
0
Czesc dziewczyny jestem 35 tyg. ciąży i nadal nie mamy wybranego imienia dla naszego drugiego synka. Pierwszy ma na imię Mike też mało znane. Teraz bardzo podoba nam się imię Amadeusz, ale rodzina i znajomi uważają ,ze tym imieniem skrzywdze naszego skarba!!! Co wy sądzicie o tym imieniu? Pomóżcie!!!
troszkę dziwne to imię i możesz skrzywdzić tym swojego synka

bobik96

Zaciekawiona BB
Od
6 Październik 2017
Odpowiedzi
0
eh troszkę go poszkodujesz tym imieniem

reklama

Zani2407

Moderator
Członek załogi
Od
26 Sierpień 2018
Odpowiedzi
0
Hmm ja nie jestem zwolenniczką ''nietypowych'' imion. Aczkolwiek też borykam się z problemem imienia dla córki i popatrz: miałam podejście ''nie chcę żeby córka miała pospolite imie''. Pewnego dnia moja przyjaciółka powiedziała mi : ''czy nie uważasz, że w dzisiejszych czasach, wśród tych wszystkich dżesik i brajanów takie imie jak twoje(Kasia) czy moje (Iza) byłoby rzadkością i na dodatek ładne ? :) Dało mi to do myślenia... Pozdrawiam :)
Szczerze to nie zauważyłam żeby TYLE było tych dzesik i brajanow...nikogo o tym imieniu nie znam hmmm myślę to trochę powiedzenie na wyrost

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku