reklama

Co sądzicie o takim kursie?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez koronka1, 25 Październik 2010.

1. koronka1

koronka1 Zaciekawiona BB

Bardzo zależy mi na waszej opinii:) Czy kurs z makijażu permanentnego to dobry pomysł według was? Myślicie,że dużo osób będzie chciało wykonać sobie taki makijaż? widziałam na permanentny.com, że można po takim kursie uzyskać certyfikat( czy to jest jednoznaczne z uprawnieniami do wykonywania zawodu).

2. mitaginka

mitaginka Fanka BB :)

nie sądzę, żeby dużo kobiet w Polsce chcialo mieć taki typ makijażu, to jeszcze za malo popularne. Osobiście wolałabym zrobić jakiś fajny kurs standardowych makijażów niż inwestować w permanentny

3. reklama
  4. natasza-182

natasza-182 mama Kasieńki

Ja uważam, że taki kurs to bardzo dobra rzecz. Jest on jeszcze mało popularny ale pewnie będzie bardziej. Jeżeli dostaniesz certyfikat to będziesz mogła wykonywać to zawodowo tak mi się wydaje

5. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Mysle, ze to fajny pomysl i z "przyszloscia":)

6. eve19

eve19 Mama Wiki i Simona

na przyszłość fajny pomysł,w większych miastach już jest popularny taki makijaż więc powinnaś sprubować!!certfikat dostaniesz na pewno po ukonzeniu kursow nie bedziesz mogla tylko udzielac praktyk ale tego nie musze wyjasniac bo sama pewnie wiesz o tym pozdrawiam i życze powodzenia

7. kari21

kari21 Usmiechnieta_mama

wszystko zalezy od wlasnie miejsca polozenia takiego gabinetu. Osobiscie nie bylabym chetna alee jest wiele kobiet ktorym sie nie chce codzien malowac.

8. milunka

milunka Zaciekawiona BB

Na przykład ja :) ja z chęcią bym sobie zrobiłam makijaż permanentny oczu. I tak codziennie maluje sobie kreskę eyelinerem. Tylko nie ma zbyt dużo naprawdę wykwalifikowanych i z doświadczeniem lingeristek. A nawiązując do kurów to moja znajoma mówiła mi, że dość dobre kursy są prowadzone w Warszawie w centrum New Look i wydają certyfikat uprawniający do wykonywania tego zabiegu.

9. bridget

bridget Zaciekawiona BB

Można zauważyć, że kobiety zaczynają coraz bardziej dbać o siebie, także odwiedzają kosmetyczki i wizażystki. Nie wiem czy opłaca się robić kurs makijażu permanentnego, ale kurs wizażu jak najbardziej jest przyszłościowy. Najlepiej w szkole, która ma dobrą opinię, np. Pro Activ w Warszawie, gdzie możesz zrobić kurs wizażu klasycznego, scenicznego czy telewizyjnego. Ważne, że po zakończeniu szkolenia dostaje się certyfikat, a nie jak w większości tego typu szkól, jedynie zaświadczenie. Potem o wiele łatwiej jest dostać pracę w tym zawodzie.

10. reklama
  11. Lupoline

Lupoline Zaciekawiona BB

Ogólnie rzecz biorąc uważam,ze warto podnosić swoje kwalifikacja,tym bardziej w kierunku kosmetyki czy kursu makijażu permanentnego. Zastanów sie jeszcze nad szkołą kosmetyczną,moze byc nawet 2 letnia która da Ci odpowiedni dyplom oraz zawód.

12. ala30

ala30 Zaciekawiona BB

Odwiedziłam stronę permanentny.com i ucieszyła mnie wiadomość, że kurs ten prowadzony jest również dla początkujących. Uważam, że tata umiejętność może się bardzo przydać tym bardziej, że widzę iż coraz więcej kobiet pyta o ten rodzaj makijażu i dlatego sama od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy takiego kursu nie zrobić.

Poleć forum