reklama

Co sądzicie o tym pomyśle ??

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez poloznakrk, 3 Luty 2011.

1. poloznakrk

poloznakrk Zaciekawiona BB

Chciała bym was zapytać co sądzicie o szkole opieki nad noworodkiem?? Kurs kąpieli, karmienia, pielęgnacji, higieny i wiele innych ciekawych zajęć praktycznych, kursy również dla tatusiów.
    Czy jako przyszłe mamy zdecydowałybyście się na taki kurs??

2. LucyF

LucyF Fanka BB :)

uwazam ze pomysl swietny pod warunkiem ze nie bedzie to przeprowadzone tak fastfoodowo jak na Szkole rodzenia, bo dla przyszlych rodzicow to cos zupelnie kosmicznego i trzeba to powolutku wytłumaczyc:)

3. reklama
  4. anineczka

anineczka królowa mrówek :P

A dla mnie to zbędne.Tak na prawdę opieka nad noworodkiem nie jest jakaś mega straszna i na pewno nie płaciłabym za taki kurs.
    Wystarczy mama czy też teściowa na początku,mi mama pokazała jak kąpac dziecko,właściwie pierwszą kąpiel syn zaliczył z babcią.A później to już z górki :sorry2:
    Zresztą żyjemy w dobie internetu,a to wielka skarbnica wiedzy nt. pielęgnacji itp.

5. livastrid

livastrid 2010 & 2012

Mamy i babc nie mialam do pomocy, wszystko mi pokazaly polozne w szpitalu a w razie potrzeby moge zadzwonic do pielegniarki srodowiskowej, ale to mi sie jeszcze nie zdarzylo.

Szczerze? Ja osobiscie nie zapisalabym sie na taki kurs, aczkolwiek moze komus bylby potrzebny, ciezko mi to stwierdzic;-)

6. pandorka

pandorka Luty 2010 / Kwiecień 2011

jak dla mnie zupełnie zbędne

7. Mama Helenki

Mama Helenki i Aniki :D

Nie zdecydowała bym się na takie szkolenie :sorry2: nawet jakby darmowe było.

8. tomeh

tomeh Zaciekawiona BB

Mi pomysł wydaje się ciekawym, na pewno warto się tym zająć

9. fanta20062

fanta20062 Mamusia Kubusia 2009

Fajny pomysł dla kobiet które absolutnie nic nie wiedzą. Ale większość ma coś takiego jak instynkt macieżyński więc wie co i jak. Jeśli o panów chodzi to napewno kurs jest rzeczą przydatną:-D

10. reklama
  11. Lady_Marcelina

Lady_Marcelina młoda mamusia

Uważam, że pomysł jest niezły. Szczególnie dla mam, które są przerażone wizją zajmowania się maleństwem. W życiu różnie się układa i nie każda kobieta planuje ciążę i ma wsparcie rodziny. Lepiej na spokojnie się przygotować niż przez całą ciążę zamartwiać się jak to będzie.

12. zupkaogorkowa

zupkaogorkowa Gość

swojego bym z pewnoscia tam wyslala...

Poleć forum