reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co sadzicie - skoczek zebra z fisher price ??

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
i mam pytanko co sadzicie o skaczacej zyrafie z fisher price
rozwazam kupno tej zabawki na wielkanoc ( chociaz kosztuje ponad 200 zł z przesylka to robimy zrzute z babcia na pół , zeby byle czego nie kupic )
wkleje zdjecie co sadzicie moja corka ma 14 miesiecy

Zobacz załącznik 337357
 
reklama
a moja corcia dostala w prezecie taka zebre i jestem z niej bardzo zadowolona, mala bardzo lubi sie nia bawic. a co do szkodliwosci tej zabawki to nie we wszystko trzeba wierzyc co pisza. niechce mi sie wierzyc zeby fisher price produkowal zabawki ktore moga zaszkodzic dzieciakom .
 
no to decyzja zapadła :-D
kupujemy zebre hehe


a tez uwazam ze fisher price to pozadna firma i bezpieczne zabawki robia

tylko niestety te ceny niektore sa koszmarne
 
Też chciałam kupić tą zebrę, ale naczytałam się, ze jest niedobra na kręgosłup dziecka i zrezygnowałam..[/url]


nie pogniewaj sie ale jak miałybysmy patrzec co szkodzi dzieciaczkom to nic bym nie kupowała :tak:

jedna mama uwaza ze szkodzi a druga jest mega zadowolona hehe
kwestia gustu
pozdrawiam
 
Nie gniewam się, pytałaś to odpowiedziałam. Mam nadzieję, że córcia będzie zadowolona. Ale osiołka skoczka też polecam :-)
 
Domik

własnie oglądam tego osiołka :tak:
tylko wiesz (te napewno nie sa takie )

ale troszke mnie odrzuca bo moja szwagierka kupiła takiego dla swojej 2 letniej coreczki z chinskiego sklepu (pełno ich teraz u nas )
i strasznie "smierdzi" guma :szok: troszke sie boje bo mała jednak jeszcze bierze wszystko do buziola

te z allegro moze nie sa takie jak u chinczykow ale mam uraz

pozdrawiam cie serdecznie :-D
 
ja z zebry zrezygnowalam ala za to kupilam z firmy little likes krowe taka do siedzenia i bujania. jest fajna i bezpieczna bo ma wysokie oparcie.
synek do tej pory z checia sie bawi
 
reklama
Do góry