reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sądzicie ? Wynik testu

reklama
zrob rano z pierwszego siusiu. Jeśli ciąża to jutro będzie ciemniejsza kreska :) powodzenia. Trzymam mocno kciuki ✊✊✊
Bardzo bym chciała żeby to była fasolka i dziękuję za entuzjazm. Od 2 lat nie mialam chociaz malutkiej nadzieji staraliśmy się bezskutecznie. Jest to mój pierwszy cykl po histeroskopii a ,że okresu wczoraj nie dostałam dało mi to maleńką nadzieje. I obawiam się ,że się rozczaruje mimo wszystko. Cykle mam nieregularne, dodatkowo Pecos daje się we znaki. Z reguły mam owulacje ,ale co kilka cykli jest jej brak . Tak bardzo bym chciała że się obawiam kolejnego smutku i płaczu 😞
 
Bardzo bym chciała żeby to była fasolka i dziękuję za entuzjazm. Od 2 lat nie mialam chociaz malutkiej nadzieji staraliśmy się bezskutecznie. Jest to mój pierwszy cykl po histeroskopii a ,że okresu wczoraj nie dostałam dało mi to maleńką nadzieje. I obawiam się ,że się rozczaruje mimo wszystko. Cykle mam nieregularne, dodatkowo Pecos daje się we znaki. Z reguły mam owulacje ,ale co kilka cykli jest jej brak . Tak bardzo bym chciała że się obawiam kolejnego smutku i płaczu 😞
bardzo dobrze Cię rozumiem. Również miałam pco. Zaszłam w pierwsza ciąże z metformina w 3 cyklu (symformin + inofolic). Obecnie jestem w drugiej ciąży,która była totalna niespodzianka.
Mój pierwszy test tez był taki blady. Nadal mocno trzymam kciuki 😘
 
bardzo dobrze Cię rozumiem. Również miałam pco. Zaszłam w pierwsza ciąże z metformina w 3 cyklu (symformin + inofolic). Obecnie jestem w drugiej ciąży,która była totalna niespodzianka.
Mój pierwszy test tez był taki blady. Nadal mocno trzymam kciuki 😘
W poerwsza ciążę zaszłam młodo mialam 19 lat jak syna urodziłam. Od kad pamiętam mialam nieregularne miesiączki. Od 2 lat próbujemy i dalej nic jie wychodziło zaczęliśmy robic badania wyszło pco. Do tego 21 kwietnia kialam zabieg hsg, który wykazał niedrozny jajowod który udało się udeoznic . Owulacje mam późno z racji tego ze moje cykle bywają bardzo długie. Okres mi się spóźnia i nie wiem już co myśleć. Ajj chyba trzeba znów odwiedzić mojego ginekologa.. Gratuluje z całego serca 😊 daleko do rozwiązania masz? 😊
 
Ja zrobiłam wczoraj identyczny różowy i biały też 😂 na różowym mam taki sam cień uznałam za negatyw. Ale na moim białym nic nie było. Może zrób betę
 
W poerwsza ciążę zaszłam młodo mialam 19 lat jak syna urodziłam. Od kad pamiętam mialam nieregularne miesiączki. Od 2 lat próbujemy i dalej nic jie wychodziło zaczęliśmy robic badania wyszło pco. Do tego 21 kwietnia kialam zabieg hsg, który wykazał niedrozny jajowod który udało się udeoznic . Owulacje mam późno z racji tego ze moje cykle bywają bardzo długie. Okres mi się spóźnia i nie wiem już co myśleć. Ajj chyba trzeba znów odwiedzić mojego ginekologa.. Gratuluje z całego serca 😊 daleko do rozwiązania masz? 😊
obecnie zaczęłam 19 tydzień ciąży i będę miała
Córeczkę :) także będę miała parke ❤️💙. Synek ma prawie 3 latka.
Słyszałam dobre opinie, ze właśnie dużo kobiet zachodzi po udrożnieniu jajowodów. Czekam na pozytywne wieści :*
Ja pierwszy test robiłam z synem w 30dniu cyklu(cykle 31dni) i był bledszy niz twój wiec jeszcze mam nadzieje ze u Ciebie to to ;)
 
Ja zrobiłam wczoraj identyczny różowy i biały też 😂 na różowym mam taki sam cień uznałam za negatyw. Ale na moim białym nic nie było. Może zrób betę
[/QUOTE
Ja zrobiłam wczoraj identyczny różowy i biały też 😂 na różowym mam taki sam cień uznałam za negatyw. Ale na moim białym nic nie było. Może zrób betę
Pojde jutro na bede i będę bynajmniej miala czarno na białym, bo byc moze doszukuje się czegoś czego wcale nie ma bo bardzo bym chciała
 
reklama
obecnie zaczęłam 19 tydzień ciąży i będę miała
Córeczkę :) także będę miała parke ❤️💙. Synek ma prawie 3 latka.
Słyszałam dobre opinie, ze właśnie dużo kobiet zachodzi po udrożnieniu jajowodów. Czekam na pozytywne wieści :*
Ja pierwszy test robiłam z synem w 30dniu cyklu(cykle 31dni) i był bledszy niz twój wiec jeszcze mam nadzieje ze u Ciebie to to ;)
Gratuluje 😊😊Jak ja Ci zazdroszczę 😊 moj syn skończył już 6 lat jak ten czas leci 🙂 u mnie od 2 lat jest pierwsza mala nadzieja ze moze się wkoncu udało. Ale zobaczymy poki co okresu dalej nie mam a i objawów npms też brak pomimo tego że zawsze tydzien przed juz odczuwałam że okres się zbliża
 
reklama
Do góry