reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sądzicie

Dołączył(a)
16 Październik 2020
Postów
14
witam :)
Chciałabym zapytać co sądzicie o braniu duphastonu? Na początku brałam go, żeby jakoś wyregulować cykl. Teraz biorę clostilbegyt i 5go dnia zastrzyk bemfola. Miałam owulację, ale beta hcg wskazuje brak ciąży. Od 16go do 25 dc brałam duphaston. Powinnam już dostać @ ale cisza. Obstawiam winę duphastonu, stąd moje pytanie - warto go brać? Według mnie wcale nie pomaga, a tylko wszystko wydłuża. Macie jakieś doświadczenia?
 
reklama
Ja jakiś czas temu brałam duphaston (na wyregulowanie cyklu i złagodzenie bóli miesiączkowych) i u mnie sprawił że wszystko zaczęło działać jak w zegarku. Wtedy nie byłam w trakcie starań o dzidziusia, więc pod tym kątem nie pomogę ale jeśli chodzi o @ to u mnie nic się nie wydłużało a wręcz przeciwnie się wyregulowało :)
 
Do góry