reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sądzicie?

19AnulA94

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
82
Mam pytanko odnośnie koleżanki :) (post napisany przez nią a ja tylko wklejam)☺️

A więc tak 2 miesiące temu urodziłam córeczkę przez cesarskie cięcie do tej pory nie miałam miesiączki i nie karmie piersią.
1 i 2 listopada dostałam dziwnego plamienia myślałam że to okres ale trwał tylko te dwa dni, później był tylko śluz (większa ilość niż zwykle) i do tej pory cisza. Niestety dziś poczułam że kręcą mnie piersi i dziwnie się czuję, wczoraj nawet w nocy zachciało mi się zupki pomidorowej a skończyło się na tym że o 23 gotowałam makaron z truskawkami 🙈. Czy jest możliwość że okres się zbliża czy powinnam zrobić test ? Sypiałam z mężem bez zabezpieczenia tak wiem zaraz posypią się wiadomości że to nieodpowiedzialne ale cóż stało się czasu nie cofnę będę miała nauczkę na przyszłość ;) więc bardzo proszę bez hejtu. Do lekarza zapisałam się dopiero za 2 tygodnie (prywatnie) a do tego czasu będę niespokojna.
Proszę pomóżcie :)
 
reklama
Sama jestem po cc, aż nie chce mi się wierzyć ze lekarz na wizycie nie uczulił jak ważna jest antykoncepcja zwłaszcza tuż po cc gdzie blizna się caly czas kształtuje. Blizna to nie tylko linia na skórze ale przede wszystkim zszyta macica.. Ponieważ nie wiadomo co się dzieje w organizmie, trudno wyczuć kiedy kolezanka moze testować, zakładam ze stosunek odbył sję dwa tygodnie temu? Jeśli już to polecam beta hcg z krwi, jest najdokładniejsze.
 
Sama jestem po cc, aż nie chce mi się wierzyć ze lekarz na wizycie nie uczulił jak ważna jest antykoncepcja zwłaszcza tuż po cc gdzie blizna się caly czas kształtuje. Blizna to nie tylko linia na skórze ale przede wszystkim zszyta macica.. Ponieważ nie wiadomo co się dzieje w organizmie, trudno wyczuć kiedy kolezanka moze testować, zakładam ze stosunek odbył sję dwa tygodnie temu? Jeśli już to polecam beta hcg z krwi, jest najdokładniejsze.
Dwa tygodnie temu i półtora tygodnia temu bynajmniej o takim wiem bo mąż jej jest za granicą a w tym czasie akurat był tutaj na miejscu.
 
reklama
Jeśli uważa, ze ma już objawy to test powinien hyc wiarygodny - nie ma objawów bez ciazy wiec jeśli test będzie negatywny to objawy nie są ciążowe
 
Do góry