reklama

Co sądzicie?

Temat na forum 'Przedszkolaki' rozpoczęty przez alohafromgrave, 1 Maj 2015.

 1. alohafromgrave

  alohafromgrave

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Zobaczcie co o Małych Gigantach myślą przedszkolaki [​IMG]
  [video=youtube;d23BcxMTlNg]https://www.youtube.com/watch?v=d23BcxMTlNg[/video]
  A Wy? Co sądzicie o dziecięcych talent show? Wysłałybyście swoje pociechy do takich programów?
  ja nie jestem pewna czy to dobry pomysł narażać dziecko na taki stres... ale z drugiej strony jeśli maluch tak bardzo tego chce? Co sądzicie? [​IMG]
   
 2. BajkoweUbranka_pl

  BajkoweUbranka_pl Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dla mnie jest to coś karygodnego i kompletnie nie wiem czemu mają służyć takie programy,nic mnie tak nie drażni jak show z wykorzystaniem dzieci.
   
 3. reklama
 4. Godmother

  Godmother Aktywna w BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  A ja szczerze powiem, że wszystko zależy od podejścia rodzica do dziecka. Najmłodsi są ciekawi świata i często podatni na to co pokazuje telewizja. Fakt faktem wystąpienie w takim programie może być stresujące, ale z drugiej strony kiedyś trzeba oswajać dziecko z wystąpieniami publicznymi. Nie ma się czego bać i jeśli tylko odpowiednio będziesz wspierać malucha, który aż się pali do tego, żeby spróbować takiego wyzwania, to czemu nie? Klucz leży w tym, aby dzieci wspierać i pomagać im się rozwijać, nie zakazywać wszystkiego i nadmiernie krytykować. Fakt, jako dorośli nie powinniśmy być niekrytyczni, ale kategoryczne zakazywanie czegoś, co dziecko chce spróbować nie jest rozwiązaniem. W końcu co złego może być w spróbowaniu i poznawaniu innych zakątków świata niż przedszkole, szkoła, dom i zajęcia pozalekcyjne.
   

Poleć forum