reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

Dziś miałam ktg w szpitalu w którym będę rodziła...póki co dzieciątko wysoko, skurczy brak....ale!--->wód płodowych mniej niż poprzednim razem,czyli coś tam ruszyło...w czwartek kolejna wizyta-mam nadzieję że będą dobre wieści:-):tak:
 
reklama
U nas duza wage przywiazuje sie do powrotu do stanu sprzed porodu, czyt. np. polozna raz-dwa w tygodniu sprawdza wysokosc dna macicy i pyta o kolor i intensywnosc krwawienia/plamien. Tez tak macie?
 
Jak tam wasze krwawienie i wydalanie? chodzi o to ,że juz mi wszystko prawie zanikło ,a dziś na wkladce znowu ślady krwi tzn nie takiej żywej ale jak by wymieszanej z woda? to normalne ??? ciagle jeszcze cos wylatywało bo bez wkładki nie moglabym być , ale te ślady krwi ????
 
u mnie juz krew nie leci, tylko jakby takie uplawy mleczko-krwiste czasami, raz cos leci a raz nie, jak narazie jestem na podpaskach i tak pewnie jeszcze zostanie przez jakis czas

z wydalaniem nie mam problemow, ale jeszcze moj bigasny hemoroid do konca sie nie schowal i troche mi przeszkadza w robieniu kupy
 
ja tez tak miałam . Myslałam,ze juz slicznie wszystko a po pewnym czasie znowu slady krwi...

ostatnio nawet jakis tydzien temu !! a zobacz ile juz jestem po porodzie. ale do 8 tyg nie ma sie co martwic bo tyle połóg moze trwac
 
Do góry