reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

reklama
Pomyslalam,ze moglybysmy pisac tutaj o naszych problemach zdrowotnych,wizytach lekarskich etc...bo boje sie ze sie pozniej pogubimy na glownym ;-)

Zaczne ja.Na razie mam problemy wiemy jakie,dolegliwosci ciazowe,ale poza tym nie chce narzekac.Musze co miesiac chodzic na toxo,coombs(bo ja Arh-,a maz Arh+,corcia odziedziczyla po mnie grupe krwi) i badanie moczu.Do tego 28.10 mam pierwsze z trzech obowiazkowych usg(3/5/8msc),a 7.11 zestaw badan i usg,w celu wykluczenia chorob genetycznych(wina gina,bo zametal mi meza i dla spokoju ducha tylko je robimy).
I mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok.
 
Ostatnia edycja:
Suzi ja te usg mam obowiazkowe ze wzgeldow papierkowych,a tak kiedy tylko to ide do mojego gina-co 1,5msc.Place mu co wizyte sporo,wiec mam dodatkowy luz,bo pisze mu lub dzwonie ze cos jest nie tak i jak jest na dyzurze w szpitalu to jade na "darmowe" usg,albo do jego wspolparownikow.Ale,ja tam diabla za ogon nie chce chwytac,wiec jak sie bedzie dzialo to pojade,jak nie to czekam na obowiazkowe usg i luz.
 
Majowki,
zapytam sie tutaj chociaz juz napisala pare dni temu na ogolnym,ale moze sie gdzies pogubilo.
Otoz.Jestem po cesarce.Lekarz mowi,ze chociaz bedzie 2lata po porodzie to on jednak jest za zrobieniem mi kolejnego cc.Moze ktoras z Was po cc rodzila naturalnie?Albo bedzie?Co o tym myslicie?
 
Po takim czasie spokojnie mozesz rodzic sn. Moja szwagierka tak miała i rodziła naturalnie. U mnie minie rowne poltora roku i moj lekarz twierdzi ze jesli sie upre aby rodzic naturalnie to lekarz bedzie musiał podjać próbę takiego porodu. Nie mnie jednak ja zdecydowana jestem na drugie cc.
 
Heh no wlasnie to moje niezdecydowanie.Zobaczymy eh!

Bylam dzis u lekarza,z wynikami bo wlasnie ta sklejona kartke odkleilam i zobaczylam,ze sa tez inne wyniki.Cholera mialam 2tyg temu mialam jakies zapalenie-kurcze nie leczone-drog moczowych i jutro rano lece na powtorke badania.Heh...ja to tez sie mam.Pytam ja sie,po co kartki w badaniach sie sklejaja?!?!?!?!?!?:wściekła/y:
 
reklama
Do góry