reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w tych przedszkolach? Wmawiają dzieciom "dysmózgowie"

reklama
Ja chyba trochę rozumiem autorkę. Taką mam nadzieję. Teraz wszystko jest bardzo analizowane i doszukuje sie problemu czasami tam gdzie go nie ma. Już u noworodków, a to napięcie za duże, a główkę na jedną stronę daje. A im większe dziecko tym gorzej. Siedzi w piaskownicy i grzebie w piasku to autyzm, biega to ADHD. Troszkę tego za dużo. Oczywiście trzeba dzieci obserwować, ale nie panikować i od razu czasami samemu stawiać diagnozę. Wszystkie choroby o których piszemy dla mnie to nie wymysł, one są i powinno sie je leczyć i wspierać takie dzieciaki.
Sama nie jestem wegetarianką, ale szanuje jak ktoś ma inne podejście i uważam, ze w przedszkolu rownież powinni. Jednak rzeczywistość jest inna. Jak publiczne przedszkole to nakładają jak leci i co mi tu ktoś bedzie wymyślać. Pół biedy jak dziecko nie je mięsa, a je dostanie, gorzej jak ma alergie na laktozę i dostanie mleko[emoji849]
 
Do góry