reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w tych przedszkolach? Wmawiają dzieciom "dysmózgowie"

Zauwazylam.. i skad to? Ech.. moim zdaniem przez chemie w zywnosci,zle zdiagnozowane przypadki chorob w rodzinie i chemia stosowana na to.. chemia w powietrzu,to co ci pisalam.. jak to sie mowi ironicznie? Zyc nie umierac.. :) gadalam z moim ginem na temat cukrzycy, diabetologow ,dietetykow itd tez mi przyznal racje ze to naciaganie kasy w niektorych przypadkach..
i nie " tylko ":)
 
reklama
Ja za bardzo dzieciom się poświęcam:)dla mnie są najcenniejszym skarbem może i stad czasu brak:)

Ja się modle, żeby moje dzieci były zdrowe. U mnie genetyczną chorobą jest SN a u męża obumieranie nerek czy coś w tym stylu. Mam nadzieje, że nas to nie dotknie i dzieci tez.
SN ? A co to?
U mnie nie ma chorob genetycznych chyba.. :/ u meza tez nie..
 
Mamusiakubusia kobietko dla mnie tez synek to najważniejsze co mam wiesz to wygląda tak ze jak sie czytalo cale ciążę to ile to link wklieic:-)
 
Stwardnienie rozsiane. Dwie osoby już u mnie zmarły od mamy strony w wieku 32 i 36 i jest trzecia osoba ale dzięki Bogu jeszcze żyje ale choroba daje po sobie znać.
No to ciężka choroba pamiętam farmaceutka w moim miescie na to chorowala..a nerki mozna jakos to kontrolować ? Zeby zapobiec?
 
Stwardnienie rozsiane. Dwie osoby już u mnie zmarły od mamy strony w wieku 32 i 36 i jest trzecia osoba ale dzięki Bogu jeszcze żyje ale choroba daje po sobie znać.
Aaa no tak.. slyszalam o tym.. musisz mi wybaczyc.. mam 31 tydz i mozg mi odmawia posluszenstwa czasem.. :) moze akurat u ciebie nie ma tej czastki choroby i sie nie uaktywni.. trzeba byc dobrej mysli..
 
reklama
Do góry