reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w tych przedszkolach? Wmawiają dzieciom "dysmózgowie"

Uwielbiam stwierdzenie byliśmy i zyjemy..jezu nic mnie tak do szalu nie dpprowadza..Palacze tez pala.i zyja palmy wiec wszyscy .Co Cie interesuje ze ktks ktoś białego chleba nie daje.? I nie porównuj czasow kiedyś do teraz bo to wielka przepaść. Moim zdaniem sama powinnas zasiegnac porady psychologa masz dziwne metody ..No tak lej swoje dziecko (nie cierpię zadnej przemocy) jak slaczek zle namaluje gratulacje .Dawaj sama chemię do jedzenia bo przeciez inni jedza i zyja.
Nie wiem co miał na celu ten post ale ja sie nie zgadzam.I sorry autyzm to nie wymyslanie ..widzialam dzieci z autyzmem.
Czasy posuwaja sie do przodu a nie do tylu.
Zawsze mozesz zyc jak w średniowieczu mieszkac w szalasie kto Ci zabroni.?
Kochana ,nie bede nikogo bronic, ale widzialam wiele matek ktore robia zadania za dzieci ,ktore sa leniwe po prostu i tlumacza to dyslekcja czy czyms innym.. tzn nie mowie tu o powaznych chorobach tylko takich ktorych za moich czasow naprawde nie bylo ;) wiesz ja tez porownuje co bylo kiedys ,a co jest teraz i stwierdzam ze spoleczenstwo sie stacza niestety.. co nie znaczy ze stoje w miejscu ;) moja corka jest dobrze wychowana,dobrze sie uczy bo nie pozwolilam jej po lekcjach grac i sie bawic,nie robilam zania zadan, a kazalam sie uczyc,a po nauce mogla robic co chce.. musi byc wychowanie i musza byc zasady.. ;) ja mam takie zdanie i moja corka nie jest przez to szydercza i nie nasmiewa sie z innych ;)
 
reklama
Kochana ,nie bede nikogo bronic, ale widzialam wiele matek ktore robia zadania za dzieci ,ktore sa leniwe po prostu i tlumacza to dyslekcja czy czyms innym.. tzn nie mowie tu o powaznych chorobach tylko takich ktorych za moich czasow naprawde nie bylo ;) wiesz ja tez porownuje co bylo kiedys ,a co jest teraz i stwierdzam ze spoleczenstwo sie stacza niestety.. co nie znaczy ze stoje w miejscu ;) moja corka jest dobrze wychowana,dobrze sie uczy bo nie pozwolilam jej po lekcjach grac i sie bawic,nie robilam zania zadan, a kazalam sie uczyc,a po nauce mogla robic co chce.. musi byc wychowanie i musza byc zasady.. ;) ja mam takie zdanie i moja corka nie jest przez to szydercza i nie nasmiewa sie z innych ;)
Uwazasz ze dzieci z autyzmem nie istnieją ? Ze dobrze mowic my myślimy i zyjemy? Ze dobrze ze sie bilo dzieci za zle namalowany slaczek? Kochana rozumiem Cie ale nie pojmuje tego jak mozna
.
Rownie dobrze moge sie smiac z autorki postu bo daje biały chleb zamiast ciemny.Oczywscie to ironia.
 
Uwazasz ze dzieci z autyzmem nie istnieją ? Ze dobrze mowic my myślimy i zyjemy? Ze dobrze ze sie bilo dzieci za zle namalowany slaczek? Kochana rozumiem Cie ale nie pojmuje tego jak mozna
.
Rownie dobrze moge sie smiac z autorki postu bo daje biały chleb zamiast ciemny.Oczywscie to ironia.
Nie mowie tu o autyzmie bo to choroba powazna i znam takie dzieci.. ;)
Bicie dzieci.. ja nie popieram,sa inne metody ,postawienia do pionu ;)
 
Nie mowie tu o autyzmie bo to choroba powazna i znam takie dzieci.. ;)
Bicie dzieci.. ja nie popieram,sa inne metody ,postawienia do pionu ;)
Dokładnie nigdy swojego syna nie uderze.
Moja tesciowa wolala tłumaczyć 50 razy nigdy nie uderzyla.Jestem jej wdzieczna za to jaki jest moj narzeczony. :)
A mam znajomych dostawali w dzieciństwie i mowia ze siedzi im to caly czas w głowie .
 
Alergie tez i lanie dzieci po.lapach.
Dla mnie takze w tym ze smieje sie ze ktos zywi dzieci dobrze.
Dlatego napisalam itd.. glownie chodzilo mi o to co pisalam w postach ;)
Nie chce jej bronic, ale mysle ze ona sie nie smieje z zdrowego odzywiania, a bardziej z reakcji matki ktora zamiast normalnie powiedziec zrobila awanture ;)
 
Dlatego napisalam itd.. glownie chodzilo mi o to co pisalam w postach ;)
Nie chce jej bronic, ale mysle ze ona sie nie smieje z zdrowego odzywiania, a bardziej z reakcji matki ktora zamiast normalnie powiedziec zrobila awanture ;)
Niby tak ale moze dziecko ma.uczulenie na gluten a w przedszkolu czesto nie przestrzegają żywienia dzieci..
Ile razy slyszalam dziecko z alergia na bmk ktowie mleko dostawalo do pica

Ja bym sie bardziej autorki postu czepiala..bo starej daty jest .
 
reklama
Autorka postu chciala wywolac gownoburze.W tych czasach madre i świadome matki uwazane sa za glupie ..;( Takie mamy niedouczone społeczeństwo..
I teksty bylam i zyje..:/
 
Do góry