reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sie dzieje

cichanadzieja

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Luty 2023
Postów
26
Witam wszystkich serdecznie mialam zabieg icsi zarodek 5 dniowy dnia 10.02.2023. od 13.02 bol piersi do dnia dzisiejszego od 15 zauważyłam zolte sluz pozniej ustal i 18 na jeden dzień powrócił nic nie szczypie nie piecze i sluz ma naturalny zapach i bol momentami jak na miesiaczke dzisiaj 19.02 test negatywny
 
reklama
Witam wszystkich serdecznie mialam zabieg icsi zarodek 5 dniowy dnia 10.02.2023. od 13.02 bol piersi do dnia dzisiejszego od 15 zauważyłam zolte sluz pozniej ustal i 18 na jeden dzień powrócił nic nie szczypie nie piecze i sluz ma naturalny zapach i bol momentami jak na miesiaczke dzisiaj 19.02 test negatywny
Hmmm … 9 dni po transferze to już spokojnie można betę zrobić .
Nie katuj się testami , zrob jutro badanie z krwi i będziesz mieć pewność .
Zapraszam tez na wątek KTO PO IN VITRO
Uzyskasz Pomoc , porady i wsparcie niesamowite od dziewczyn w tej trudnej drodze jakim jest walka o dziecko .
 
Hmmm … 9 dni po transferze to już spokojnie można betę zrobić .
Nie katuj się testami , zrob jutro badanie z krwi i będziesz mieć pewność .
Zapraszam tez na wątek KTO PO IN VITRO
Uzyskasz Pomoc , porady i wsparcie niesamowite od dziewczyn w tej trudnej drodze jakim jest walka o dziecko .
Witam mialam zabieg w holandii i tu mam czekać do 23 lutego i dzwonic do szpitala
 
Witam wszystkich serdecznie mialam zabieg icsi zarodek 5 dniowy dnia 10.02.2023. od 13.02 bol piersi do dnia dzisiejszego od 15 zauważyłam zolte sluz pozniej ustal i 18 na jeden dzień powrócił nic nie szczypie nie piecze i sluz ma naturalny zapach i bol momentami jak na miesiaczke dzisiaj 19.02 test negatywny
Zrób po prostu badanie bety, dla pewności powtórz dwa dni później i jeśli będzie negatywne to niestety się nie udało i pewnie musisz odstawić leki.

Nie wiem dokładnie o co pytasz.
 
Witam mialam zabieg w holandii i tu mam czekać do 23 lutego i dzwonic do szpitala
Chodzi mi
Zrób po prostu badanie bety, dla pewności powtórz dwa dni później i jeśli będzie negatywne to niestety się nie udało i pewnie musisz odstawić leki.

Nie wiem dokładnie o co pytasz.
Leczenie mam w holandii tu jest inaczej mam czekać do 23 lutego I zadzwonić do szpitala chodzi mi o ten sluz nie biorę żadnych leków tu nie dają
 
reklama
Witam mialam zabieg w holandii i tu mam czekać do 23 lutego i dzwonic do szpitala
Wszystko rozumiem … jednak bez względu na to gdzie zabieg miałaś robiony Beta powinna byc już dodatnia , dobrze jak by była trzycyfrowa na 10 dpt …

Są kliniki i w Polsce które praktykują czekanie na betę nawet 2 tygodnie , ale co to zmieni? Jeśli zarodek się zagnieździł z reguły jest to 2-3 dni po podaniu , po kolejnych 2 dniach zaczyna byc produkowany hormon Beta hcg . Nie ma potrzeby czekania aż tyle …
Wynik 10 dpt będzie już pewny .
Oczywiście rób jak uważasz .
Co do śluzu to ciężko Ci cokolwiek doradzić ….
 
Do góry