reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sie ze mna dzieje? B.Moczu

sendii

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Październik 2013
Postów
17
Miasto
Wrocław
Witajcie mamusie pisze do was poniewaz sie Boje :(....
Wczoraj jak dowiedzialam sie o wynikach szlak mnie jasny trafil....
erytrocyty ... białko w moczu i na dodatek leukocyty....
dodam ze przez pewien czas leciala mi krew z nosa.
Co to moze oznaczac.
Dzisiaj zanioslam mocz do posiewu, ale na wynik czeka sie tydzien przeciez ja tyle nie wytrzymam....
martwie sie bo jest to moje 1 dziecko.
 
reklama
Możliwe, że to jakaś infekcja układu moczowego. Zrobisz posiew, okaże się czy/jaka to bakteria, dostaniesz pewnie jakiś antybiotyk i będziesz się kurować.
Póki co dużo pij i zajadaj świeżą (jeśli masz) żurawinę, albo chociaż jakiś preparat żurawinowy z apteki. Duża ilość płynów pomoże wypłukać paskudztwo z u.moczowego. I nie zamartwiaj się tyle ;)

A ciśnienie masz ok? Obrzęki jakieś może na nogach czy coś?
 
Opuchnięte nogi (w kostkach), dłonie? To plus wysokie ciśnienie (powyżej 140/90) i białko w moczu może wskazywać na zatrucie ciążowe. Samo białko w moczu + reszta z Twoich wyników raczej świadczy o infekcji.
 
znaczy ja nie widze zmiany, nie znam sie na tym . wlasnie od zawsze cierpie na zmieny w ukladzie moczowym ... Wiec nie wiem, jak bylam mala wyproznialam sie kamyczkami mialam na nerce. teraz czesto zazywam furagin . Teraz mam czekac tydzien na wynik badania i przez ten tydzien brac furagin TEVA .
 
Dokladnie. Jesli do zmian w moczu nie dochodzi nadcisnienie i obrzeki, to nie ma powodu do paniki. Zmiany w moczu prawdopodobnie swiadcza o jakiejs infekcji. Nie panikuj, poczekaj co powie lekarz.
 
To tym bardziej wskazuje na infekcje, skoro masz z tym problemy. Nie martw się ;)
 
reklama
Nie martw sie na zapas, u mnie co drugi wynik moczu byl nieprawidlowy. Pij duzo plynow, lykaj urosept 3 razy dziennie, i to wystarczy.
 
Do góry