reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sie ze mna dzieje? B.Moczu

niekoniecznie chociaż warto zapytać o to lekarza, ale warto dodatkowo dbać o higienę oraz pić herbatę żurawinową (ja piję codziennie bo mam częste kłopoty z infekcjami moczowymi), osobiście nie kupuję w aptece herbat żurawinowych gdyż zawierają najwyżej 7% żurawiny a w Intermerche znalazłam taką o zawartości 35% żurawiny i dużo tańszą ;-) można też kupić soki 100% żurawiny ale te są bardzo drogie, pomagają też płukanki z rumianku ;-) .. urosept też polecam, a furaginę biorę gdy jest już gorzej, np. nie przechodzi po urosepcie pieczenie i częstomocz :-(
 
reklama
odpowiedziałam ci już ;-) wg mnie niekoniecznie chociaż zawsze lepiej upewnić się u lekarza, albo ewentualnie stosować prezerwatywę bo sperma zmienia środowisko kwasowe pochwy na zasadowe a to też może się przyczyniać do pogorszenia infekcji dróg moczowych bo u nas kobiet oba układy są bardzo blisko siebie i jedno ma zawsze wpływ na drugie ...
 
odpowiedziałam ci już ;-) wg mnie niekoniecznie chociaż zawsze lepiej upewnić się u lekarza, albo ewentualnie stosować prezerwatywę bo sperma zmienia środowisko kwasowe pochwy na zasadowe a to też może się przyczyniać do pogorszenia infekcji dróg moczowych bo u nas kobiet oba układy są bardzo blisko siebie i jedno ma zawsze wpływ na drugie ...


zgadzam sie z kasia
 
no to teraz jestem W stresie ... przy rannym wyproznianiu widze ze kolor mojego moczu to bardzo metny pomarancz, wchodzacy w zacienie czerwieni . o co chodzi
 
Przy infekcjach mogą występować krwiomocze, nawet dość widoczne z pieczeniem w trakcie. Miałam niedawno taką sytuację. Dużo pić wody (wlewać w siebie ile wlezie) i ta żurawina - świeża, tabletki lub niesłodzone herbatki. U mnie obyło się bez lekarza.
Byłaś już u lekarza? Powtarzałaś badanie?
 
dokladny kolor to taki pomaranczowo brazowy, ciezko opisac. byłam na posiewie przedwczoraj na wynik czeka sie tydzien. wizyte u ginekologa mam na 13 grudnia dopiero .
 
reklama
czas oczekiwania na wynik zależy od tego czy w posiewie wyjdzie jakaś bakteria, jeśli nie to wynik jest bardzo szybko, a jeśli coś znajdą to czekają co się z tego wykluje więc możesz już teraz zapytać o wyniki ... i nie stresuj się na zapas bo to nie musi być nic strasznego a stres jest dla was obojga niewskazany ;-)
 
Do góry