reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sie ze mna dzieje czy to jednak ciaza ????

Cherlize

Początkująca w BB
Dołączył(a)
1 Czerwiec 2015
Postów
20
Witajcie wszyscy mamuski jak i staraczki otoz mam problem wiem ze najlepszym rozwiazaniem jest pojsc zdac krewale moze ktos styknal z podobna sytuacja wie co poradzic ...Otoz okres mam nie regularny ale dostawala miedzy 26-33 cykle....teraz jest glucha cisza zadnych objawow tylko pobolewanie brzucha ale nic nie ma zrobilam test w poludnie jakby 2 na nastepny dzien znowu zrobilam znowu 2 ale juz duzo slabsze na koljny dzien znowu zrobilam tez jakby dwie ale juz trzeba dobrzee przyjrzec a dzis zrobilam wieczorem 1 bylabym okolo 3 dni po @....co sadziecie ?? i
 
reklama
WP_20150604_22_47_03_Smart[1].jpgtu macie testy i ostatniWP_20150604_22_46_03_Smart[1].jpg
 

Załączniki

  • WP_20150604_22_47_03_Smart[1].jpg
    WP_20150604_22_47_03_Smart[1].jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 193
  • WP_20150604_22_46_03_Smart[1].jpg
    WP_20150604_22_46_03_Smart[1].jpg
    15,3 KB · Wyświetleń: 193
Ja na Twoim miejscu powtórzyłabym test rano, z porannego moczu, a później na krew.

I błagam, nie pisz ciągiem, bez interpunkcji i rozdzielania zdań, bo tego bełkotu nie da się czytać...
 
Ja miałam taką sytuację i miała moja przyjaciółka niestety nie skończyło się to dobrze , jeśli na teście są dwie kreski to do zapłodnienia na bank doszło , a ich słabnięcie może oznaczać coś bardzo złego , u mnie skończyło sie poronieniem , kreski słabły ( od 27 do 30 dc ) potem plamienie , szpital ... ja bym nie czekała tylko szła do ginekologa :tak: wcześnie podany duphaston lub luteina może pomóc tak zrobiłam przy 2 następnych ciążach i mam 2 synów. Oby u ciebie nie oznaczało to nic złego!
 
Do góry