reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2016' rozpoczęty przez julita1212, 15 Listopad 2015.

1. julita1212

julita1212 Szczęśliwa mamusia:) Cudownej dwójeczki :*

A tu wpisujmy relacje z wizyt i wklejajmy pierwsze fotki

2. MalinowaMarta

MalinowaMarta Fanka BB :)

No to zaczynam 17.11.15 moja pierwsza wizyta na której coś było widać, początek 7go tygodnia jest już serduszko!!!! ️ i słyszałam bicie, a fasolka ma 6 mm na wizycie byłam sama, ale na kolejne zabiorę już męża a co tam niech zobaczy jakie to emocje dziś jak serduszko usłyszałam aż ciarki mi przeszły i radość ogromna a jednocześnie ulga, że wszystko rozwija się prawidłowo... na poprzedniej wizycie w 5tym tyg widać było jedynie minimalnie pęcherzyk i widziała go pani ginekolog - ja nie za bardzo... Kolejna wizyta 8.12 wiec za 3 tyg. Dostałam też kolejne zwolnienie a wiec labo trwaj ImageUploadedByForum BabyBoom1447780235.322123.jpg

3. reklama
  4. julita1212

julita1212 Szczęśliwa mamusia:) Cudownej dwójeczki :*

Jestem jestem:)
    Jest serduszko biło aż lekarz się zdziwił ze w 6 tygodniu już tak pięknie widać jak bije.
    Następna wizyta 10.12 to będzie 9 tydzień :)

5. madziagaw

madziagaw Fanka BB :)

Witam :)
    Zazdroszcze ze bylo widac :* u mnie jeszcze niestety nie :( ale za tydzien mam kolejne :) gratulacje :*

6. fazerkamm

fazerkamm Moderator

Gratulacje dziewczyny!!!!
    Mój maz byl ze mna na pierwszej wizycie w 5 tyg ale jeszcze serducha nie bylo widać, nawet cytologie przy Nim lekrza pobrał ;) oczywiście najpierw zapytal się czy chce by byl maz obecny :) my sie ogolnie przymierzamy do porodu rodzinnego :) bo znalazlam szpital gdzie jest taka możliwość (ogólnie w Grecji nie zgadzaja sie na porody rodzinne) jak dzidzia będzie większa to z pewnością i starszaka na usg zabierzemy :)

7. mimula

mimula Zaciekawiona BB

Jestem po wizycie :) piękny pęcherzyk... Jeszcze za wczesnie na tętno jak to moj Dr. Powiedział ( 5t5d )

Karta ciąży założona , następna wizyta 09.12 już nie mogę się doczekać :)))) ImageUploadedByForum BabyBoom1447957233.221101.jpg

8. madziagaw

madziagaw Fanka BB :)

U mnie pecherzyk :) za 2 tygodnie kolejne usg na ktorym juz bedzie slychac serduszko:)
    Cudowne uczucie :)

Załączniki:

9. fazerkamm

fazerkamm Moderator

Super dziewczyny! Gratulacje :)

10. reklama
  11. Aga30+

Aga30+ Fanka BB :)

MalinowaMarta ja również byłam 17.11.15 na wizycie i również był to początek 7 tygodnia widziałam serduszko dzidzi mierzy 5,5 mm. (u mnie owulacja się opóźniła i wystąpiła w 17 dpo i wtedy doszło prawdopodobnie do zapłodnienia) Następną wizytę mam 7 grudnia. Na kiedy masz termin porodu??? Ja mam na 6 lipca.

12. olciakk

olciakk Fanka BB :)

Zdjęcie robione wieczorem ale coś tam widać. Mój kropeczek:) wg usg 7t1d i termin na 7.07. Mamy cały 1 cm i piękne serduszko. Kolejna wizyta juz za 2 tygodnie - 5.12

Załączniki:

Poleć forum