reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
No to zaczynam [emoji6] 17.11.15 moja pierwsza wizyta na której coś było widać, początek 7go tygodnia jest już serduszko!!!! [emoji173]️ i słyszałam bicie, a fasolka ma 6 mm [emoji7] na wizycie byłam sama, ale na kolejne zabiorę już męża a co tam niech zobaczy jakie to emocje [emoji12] dziś jak serduszko usłyszałam aż ciarki mi przeszły i radość ogromna a jednocześnie ulga, że wszystko rozwija się prawidłowo... na poprzedniej wizycie w 5tym tyg widać było jedynie minimalnie pęcherzyk i widziała go pani ginekolog - ja nie za bardzo... Kolejna wizyta 8.12 wiec za 3 tyg. Dostałam też kolejne zwolnienie a wiec labo trwaj [emoji12] ImageUploadedByForum BabyBoom1447780235.322123.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447780235.322123.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447780235.322123.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 691
Jestem jestem:)
Jest serduszko biło aż lekarz się zdziwił ze w 6 tygodniu już tak pięknie widać jak bije.
Następna wizyta 10.12 to będzie 9 tydzień :)
 
Gratulacje dziewczyny!!!!
Mój maz byl ze mna na pierwszej wizycie w 5 tyg ale jeszcze serducha nie bylo widać, nawet cytologie przy Nim lekrza pobrał ;) oczywiście najpierw zapytal się czy chce by byl maz obecny :) my sie ogolnie przymierzamy do porodu rodzinnego :) bo znalazlam szpital gdzie jest taka możliwość (ogólnie w Grecji nie zgadzaja sie na porody rodzinne) jak dzidzia będzie większa to z pewnością i starszaka na usg zabierzemy :)
 
Jestem po wizycie :) piękny pęcherzyk... Jeszcze za wczesnie na tętno jak to moj Dr. Powiedział ( 5t5d )

Karta ciąży założona , następna wizyta 09.12 już nie mogę się doczekać :)))) ImageUploadedByForum BabyBoom1447957233.221101.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447957233.221101.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447957233.221101.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 410
No to zaczynam [emoji6] 17.11.15 moja pierwsza wizyta na której coś było widać, początek 7go tygodnia jest już serduszko!!!! [emoji173]️ i słyszałam bicie, a fasolka ma 6 mm [emoji7] na wizycie byłam sama, ale na kolejne zabiorę już męża a co tam niech zobaczy jakie to emocje [emoji12] dziś jak serduszko usłyszałam aż ciarki mi przeszły i radość ogromna a jednocześnie ulga, że wszystko rozwija się prawidłowo... na poprzedniej wizycie w 5tym tyg widać było jedynie minimalnie pęcherzyk i widziała go pani ginekolog - ja nie za bardzo... Kolejna wizyta 8.12 wiec za 3 tyg. Dostałam też kolejne zwolnienie a wiec labo trwaj [emoji12] Zobacz załącznik 719531


MalinowaMarta ja również byłam 17.11.15 na wizycie i również był to początek 7 tygodnia widziałam serduszko dzidzi mierzy 5,5 mm. (u mnie owulacja się opóźniła i wystąpiła w 17 dpo i wtedy doszło prawdopodobnie do zapłodnienia) Następną wizytę mam 7 grudnia. Na kiedy masz termin porodu??? Ja mam na 6 lipca.
 
reklama
Do góry