reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Hej, ja byłam na pierwszej wizycie 12.11 i fasolka miała ponad 2 mm :) mimo, że ciąża liczona od 4 października, to p doktor powiedziała wtedy, że to bardzo wcześnie, jakiś 4 tc. Teraz niby mam 7 tc i 4dc, 2 dni temu byłam na kontroli, bo miałam zapalenie pęcherza i dopiero ciałko żółtkowe się pojawiło, serduszka jeszcze nie ma... jutro mam kolejną wizytę, cudów się nie spodziewam, ale chciałabym już usłyszeć serduszko... :(
 
Po wczorajszej wizycie... Jak najbardziej wszystko dobrze. Maluch ma 1,8 cm, serduszko bije prawidłowo i widać je na usg, tętno też ok. Wszystko rozwija się dobrze. Kolejna wizyta 30.12.:-) Już się nie mogę doczekać:-D. Badania moje też ok, czyli cukier, tsh i toksoplazma.
Pisanka trzymam kciuki daj znać jak fasolka
 
Moja kruszynka ;-)
20151130_200917.jpg
 

Załączniki

  • 20151130_200917.jpg
    20151130_200917.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 294
To i ja tu napiszę co u Bąbelka :) dziś pierwsza wizyta serducho biło jak dzwon :) wszystko pozostałe w porządku :) następna wizyta za 2 tygodnie i wtedy dostanę pierwsze skierowania na badania, zaczynamy od krzywej bleee... :( na samą myśl o tym słodziuchu mam odruch wymiotny, ale musimy to zbadać, bo w pierwszej ciąży miałam cukrzycę :(

ps. jutro wkleję zdjęcie :)
 
Pisałam już na ogólnym, ale dla porządku napiszę tutaj. Wczorajsza wizyta udana - dzidziuś ma wielkość 1,18 cm, co odpowiada 7w3d. Serduszko bije miarowo 154 uderzenia/min. Na zdjęciu duże zbliżenie - większa plamka po prawej to dzidzia, a kółeczko po lewej to pęcherzyk.
 

Załączniki

  • usg.jpg
    usg.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 173
reklama
Do góry