reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

reklama
Agula pewnie ze drobna jak na tym etapie ma 3kg tez bym zeby moj tyle mial.. moj to w tym brzuchu za dwoch je, w ciągu 6 dni przybral jakies 300g :o


Ja tez po wizycie :) mam luzy w.... :D ok 1cm takze cos zaczyna sie dziac.. mlody wysoko jeszcze ale glowka wyczuwalna.. jak mnie badal lekarz przypomniało mi sie wsio z Maksia porodu, az sama sobie wspolczuje... mlody ma jakies 3900g. W poniedziałek nastepna kontrol i wtedy moze bedzie ingerowac by mlody postanowil szybciej wyjsc..mam duzo chodzic i dostalam zakaz przez doktorka i meza rodzenia w sobote bo jest mecz polski[emoji14]aaaa mlody dalej trzy tygodnie za duzy jest, z pomiarow wychodzi ze juz jestem w 40tc1d.

Mowilam pozniej do meza zeby poprosil lekarza o dodatkowe 4szwy bo przyjemności z tarzana po takim porodzie to ja raczej miec nie bede[emoji14]i niech mi szuka dobrego psychologa zeby mi na leb nie padlo...
Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
3000 w 37 tyg to nie drobna:) jakby doszło do 40 to by może i z 3300-500 było a to już całkiem pokaźna waga:) fazerka TY masz wypaczony pomiar poprzez swojego dużego Małego:) nie ma co porównywac:)
 
Fazer - nie nastawiaj się tak źle. ... Moja bliska znajoma 29.02 urodziła synka 4150g 60cm i mowi; ze tak to ona może rodzić (2godz ) i ze wcale źle nie wspomina. Tez drugie dziecko a dziewczyna wcale nie jakaś pokaźna ...
 
Iwona z pewnością masz racje.. patrze przez pryzmat moich wielkoludow.


Kkasiulka oby tak było u mnie... boziu jak ja sie boje powtorki z rozrywki... z Maksiem bardzo się nacierpialam :( i to jakies 11h ...


Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fazerkamm to niech ci jeszcze tłuszczyk odciągnie przez słomkę jak będzie zaszywał:-p. Czubek jesteś. Mały faktycznie duży ale ważne że zdrowy. Może teraz poród będzie inny:tak:
 
Fazerkamm- już pisałam, że ostatnio znajoma urodziła 4300 dziewczynkę i w ogóle szybko jej poszło 5godz, nie pękła, nie nacinali...mówi mi, że nie ma się czego bać. :D

moja gin non stop mi powtarza jaka moja malutka drobna będzie, że niby ładnie przybiera z tygodnia na tydzień, ale będzie drobniutka :D taaa a wyjdzie jak Iwona mówi z wagą 3600 pewnie
 
Needi oooo dobry pomysł z tym tluszczykiem[emoji14]

Agula a drobna ta Twoja znajoma czy raczej z duzych kobiet (wagowo i wzrostowo)?


Ginek mi mowi ze na bank damy znieczulenie, a maz mowi po co, ze dam rade[emoji14]to mu odpowiedzialam ze jak chcesz to nie wezme znieczulenia i jak bede pękać i cierpiec to ja bede M. ciela na zywca skalpelem, odpowiedzial ze nie ma problemu a pozniej podzielimy sie po 100e[emoji14](200e znieczulenie u mnie kosztuje)
Heh tak mnie wspiera wlasnie moj maz[emoji14]jaja sobie cały czas robi... dobrze ze przynajmniej mam Was :*

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Needi oooo dobry pomysł z tym tluszczykiem[emoji14]

Agula a drobna ta Twoja znajoma czy raczej z duzych kobiet (wagowo i wzrostowo)?


Ginek mi mowi ze na bank damy znieczulenie, a maz mowi po co, ze dam rade[emoji14]to mu odpowiedzialam ze jak chcesz to nie wezme znieczulenia i jak bede pękać i cierpiec to ja bede M. ciela na zywca skalpelem, odpowiedzial ze nie ma problemu a pozniej podzielimy sie po 100e[emoji14](200e znieczulenie u mnie kosztuje)
Heh tak mnie wspiera wlasnie moj maz[emoji14]jaja sobie cały czas robi... dobrze ze przynajmniej mam Was :*

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Zacznij od wyrwania mu włoska np z nogi pęsetą to od razu się zgodzi na znieczulenie. Taki to jajcarz znaczy się?
 
Do góry