reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

Dzis po wizycie w szpitalu, zapis ktg prawidłowy szyjka 1,5-2 cm (nic sie nie ruszyło od 3 tyg ;() i cos tam na opuszek(?)
Nie zrobili usg wiec nie wiem jak maluszek i jak sie ma blizna po cc.
Kolejne ktg w piatek. Juz mnie przytłacza ta końcówka i inne emocje z tym związane..,
Chyba czas zaczac chodzic po schodach.
To jeszcze nie chodzisz? Hehe ja juz poodkurzalam, kurze sprzatnelam i supe wstawilam hehe

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też jeszcze jestem w dwupaku i nic sie nie zapowiada na jakiekolwiek zmiany. We wtorek mam ostatnią wizytę i po niej zabiore się za gruntowne porządki w domu :)
 
reklama
Do góry