reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co słychać u Groszka/ Fasolki

U mnie dzisiaj była przed ostatnia wizyta. Mała w końcu jest główką w dół. Waży 2560. Cały czas kopala lekarzowi w głowicę a na sam koniec zaczęła ziewac hehe USG pokazuje termin na 5 sierpnia więc jeszcze kawał czasu minie zanim się zobaczymy :(
Kamcia zobaczymy wszystko sie moze okazac jedne rodza w terminie jedne przenosza a jedne przed terminem wiec nic nie wiadomo jeszcze .
 
reklama
Ta ciążą przebiega dokładnie tak samo ja pierwsza. Dziewczyny mają podobne wagi ja mam tyle samo co do tygodnia więc śmiem twierdzić, że przenosze tak jak emilke (8 dni po terminie)
 
Iwona - olej sprawę mieszkania. Są rzeczy ważne i ważniejsze ;) A często to, że nie wygląda tak, jakbyśmy chciały, to nie znaczy, że jest źle. Tylko inaczej.
Też dzisiaj byłam na wizycie. Szyjka się skraca, więc mam zalecenie odpoczywać i leżeć. I dobrze się składa, bo wreszcie poprosiłam o zwolnienie ;) hehe! Byle jeszcze z 10 dni wytrzymać do skończonego 37 i mogę rodzić ;)
 
Mam pytanie moze któraś z was sie orietuje: czy jesli jest gbs dodatni z odbytu to mozna nim zarazić młodsze dziecko np poprzez korzystanie ze wspólnej toalety, ręcznika itp ? czy to jest groźne tylko dla noworodka
 
Ja dzisiaj miałam wizyte. Mała waży 2200 i lekarz powiedział że z pomiarów mu wychodzi 2 tygodnie młodsza. Nie wiem czy sie tym martwić :oo2:
 
Moze mialas dłuższe cykle i stad to opóznienie :) jesli od poczatku cora jest "opóźniona" to bym sie nie martwiła ;) mi tez na poczatku mowili ze jest 2 tyg młodszy, ze wzgledu na moje cykle, ale podgonil i idzie podręcznikowo albo po prostu blad pomiarów trzeba miec na uwadze +-500gram [emoji1348]
 
Mam nadzieję, że wszystko z małą w porządku. Ogólnie to jestem zła, bo byłam u tego lekarza dlatego, że mój jest na urlopie, spóźnił się godzinę i potem badał wszystkich na szybko. Mi zrobił usg, ale nie badał mnie, więc nawet nie wiem jak szyjka, nie dał mi skierowania na badanie, bo powiedział że mój lekarz mi da na następnej wizycie za 2 tygodnie.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Nie ma sie co stresować, bo dzidzia tez to czuje ;)
Mnie nastraszyli w 26 tyg złymi pomiarami w glowie maluszka a pozniej okazalo sie ze zle zmierzyli, bo zle ustawili parametry aparatu.... Zwariować mozna czasem dlatego trzeba dzielić na pol czasem to co wychodzi na usg :)
 
Do góry