reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co teraz gdy sa dwie ciaze..

patkapateczka

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Powiedziala rowniez ze ta prawidlowa ciaza powinna miec taka obwodke wokol pecherzyka jak ten pecherzyK niżej.. ale jak to stwierdziła ,, każda ciaza jest inna ". Ech, póki nie spotkam się z drugim lekarzem nic mnie chyba nie uspokoi..
Cześć czy miałaś już konsultacje?

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
Witam, nie dawno dowiedziałam się ze zostanę mamą po raz drugi. Strasznie się ucieszylam. Dziś byłam na pierwszej kontroli, ciaza jest na tyle wczesna ze jest tylko pecherzyk i ciałko żółte co Pani doktor na to ze idzie ku dobremu.. ale nie to mnie zmartwilo. Okazało się ze mam druga ciaze ale pozamaciczna która rozwija się w jajowodzie. Więc z tego co zrozumiałam mam 2 ciaze.. jedna prawidłowa druga pozamaciczna. Kazała się narazie nie martwić gdyż nie daje 100 % pewności i ze na wizycie za 3 tyg. Wszystko będzie jasne. Ostrzegał mnie.. ze gdyby coś się działo szybko udać się na pogotowie. Po prostu nie wiem co o tym myśleć... Sama czuję się nijako... Boję się. Ktoś coś może doradzi, czy ktos tak miał i jak sie wszystko rozwiązało... ??
Hej jak u Ciebie ?

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
gajdowa Zastrzyk podany teraz czekamy Staramy się 15
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
Dmalw 5tc + 2 i dostałam teraz plamien! Potrzebuję porady 39
O Poronienie zatrzymane i co teraz. Staramy się 4
michellka Pozytywne testy, a teraz negatywne???? Ciąża, poród, połóg 19
Dosiaa Czy mogę teraz zrobić test ciążowy ? Takim testem .? Potrzebuję porady 38
J co teraz ... ? BB położna radzi mamom 1
Marthi Poronienie samoistne, a teraz puste jajo? :( pomocy! Potrzebuję porady 38
K Co teraz ? Potrzebuję porady 13
I Rok temu tranfruzji krwi a teraz chce planować ponowie zajścia ciaza Potrzebuję porady 0
T Seks, ciąża... co teraz? Młodziutkie mamy 17
D 6 miesięczne dziecko spało, teraz nie śpi Spanie 5
konwalianka Opinie, recenzje - co teraz możemy polecić a co odradzić.. Dzieci urodzone w lipcu 2011 79
S Teraz w Łodzi - szkolenie z zakresu autyzmu Ogłoszenia - Łódź 0
Wiolcia_6 Co jest teraz modne? Modowe porady i inspiracje... 115
M Jestem na zasilku chorobowym i zaszlam w ciaze co teraz pomozcie Porady prawnika 7
Marzi55 Poród w Szpitalu Praskim - jak tam teraz jest? Warszawa 17
lwiczka82 Z dniem porodu zostaję osobą bezrobotną,co teraz? Porady prawnika 1
E Krótki staż pracy a urlop macierzyński, co teraz ??? Porady prawnika 1
J Co teraz kwitnie, co moze uczulac? Mały alergik 3
G Koleżanka straciła pracę. Co teraz? Relacje rodzinne 15
Aga.82. Ile Wasze dzieci miały ja zaczeły chodzić,a ich mowa teraz??? Roczniaki i dwulatki 8
M Jak ktos chce nie mi odp. najlepiej teraz Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 2
Mała_Mi Jest mi teraz bardzo smutno Dzieci urodzone w październiku 2006 28
L Gdy dzieci chorują, mama fiksuje. Potrzebuję porady 6
olgatu 12 miesięczne dziecko zasypia przy piersi. Jak odstawić gdy nie chce mleka z butelki i nie potrafi samo zasnąć?:( Potrzebuję porady 10
Inka_89 Co gdy nie chce karmić piersia BB położna radzi mamom 127
nafoczka A gdy już nam się UDA.... :D Ciąża po poronieniu 6
D Tak bardzo boli gdy Ona cierpi w samotnosci. Porady prawnika 0
D Odstawienie od piersi 8 mieisęcy gdy nie chce smoczka Niemowlaki 1
L4dY-bIrd Pozytywnie o Porodzie WROCŁAW "Gdy poród nie przebiega zgodnie z planem" 24.10. 17:30 Ogłoszenia - Dolny Śląsk 1
E Gdy mąż nie chce seksu... Rozmowy o seksie 105
czarna76 Uregulowanie spotkan z dziećmi gdy ojciec za granicą Porady prawnika 6
E Zmęczenie materiału-gdy macierzyństwo przestaje cieszyć-przyczyna?...POMOCY!!!!!! Zwierzenia 4
T co robić gdy u 5 cio latak migdalki dokuczają... Przedszkolaki 6
E Gdy dziecko bije inne dzieci-juz nie wiem co robic.. Przedszkolaki 3
99Kasia Sama mama - gdy ojciec chce, ale nie może widywać się z dziećmi Archiwum Samodzielnych rodziców 4
anuszkale Reakcje waszych pociech gdy wracacie do domu-15 miesieczne dziecko Roczniaki i dwulatki 6
N Samotne wychowywanie dzieci gdy mąż za granicą Trójmiasto 3
A sciagniecie zaleglosci alimentacyjnej, gdy dziecko mieszka za granica Porady prawnika 1
S Co robić gdy cierpliwość się kończy a melisy się nie lubi...czyli bunt,bunt !!! Roczniaki i dwulatki 24
KamilaLublin Gdy pojawia się młodsze rodzeństwo... Dzieci urodzone w czerwcu 2012 32
tentine Gdy umowa na czas określony kończy się po terminie porodu Porady prawnika 1
N 2 dni na dziecko - czy może wziąśc tata gdy mama jest na wychowawczym Porady prawnika 1
I Gdy dziecko nie je warzyw ? Żywienie dzieci - porady 6
martolinka Gdy pojawia się rodzeństwo... Dzieci urodzone w kwietniu 2012 109
M Gdy dziecko boi się dentysty? Zdrowe dziecko 21
masebi gdy coś znika w przedszkolu Przedszkola 3
Sisi89 Roczne dziecko krztusi sie kazdym łykiem gdy daje mu wode, sok itd. POMOCY! Żywienie dzieci - porady 11
Mistres gdy w ciąży kończy mi się umowa Porady prawnika 1