reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co teraz ... ?

Dołączył(a)
22 Luty 2018
Postów
1
Witam, jestem w 40 tyg i 2dniu (2dni po terminie) ciaza od poczatku przebiega dobrze wrecz bez objawowo mam tu na mysli zero wymiotow itp. Nie mieszkam w PL, tu opieka jest troszke inna nie ma spotkan z ginekologiem, nie mialam ani razu...usg jest tylko w 10-12tyg i 20 wiecej nie ma. Sa tylko spotkania z polozna ktora mierzy cisnienie, bada mocz i pomaca brzuch czy poslucha serduszka. Na tym koniec. Dzien przed terminem zaczelam miec uplawy z krwia powiedzialam jej o tym to skoro mam termin odeslala mnie na szpital myslala ze mnie juz zostawia i poczekaja lub wywolaja porod. A oni w szpitalu podlaczyli mnie do ktg, zrobili bad.krwi i moczu wszystko wyszlo dobrze oprocz jakiejs minimalnej infekcji w moczu to dostalam tabletki mam brac 3 dni. a na uplawy stwierdzily nawet nie patrzac ze to teraz normalne w takim terminie bo szyjka sie otwiera... odeslaly mnie do domu :\ A ja sie tyle naczytalam ze jak z krwia to porod do 24h ... a tu 3dzien sie zaczyna i nic :( i co dalej...czekac ?? Na co zwrocic uwage ? Bo jesli pojade bez skurczy to itak mnie odesla :(
 
reklama
Jeśli nic więcej na razie się nie dzieje, czujesz normalnie ruchy i skurczów nie ma to ja bym poczekała cierpliwie w domu. To że piszą że poród do 24h nie znaczy, że u Ciebie musi być tak samo, może szyjka rozwiera się trochę wolniej. W moim przypadku rzeczywiście o 5 rano zauważyłam różowe plamienie a urodziłam o 5.40 następnego dnia, ale nikt tego nie podejrzewał, lekarka w szpitalu powiedziała nawet, że jeszcze duużo czasu i nic się nie dzieje. Czyli po prostu może być różnie, czasem nawet lekarz nie przewidzi że zacznie się w momencie. Myślę że nie ma co się martwić na razie, czekaj cierpliwie na skurcze.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry