reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Co to moga byc za krostki , nie mozemy sie tego pozbyc ...

reklama

Mamaminionka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dzidziulek słodki!
Krostki wyglądają jak u mojego - miał problem z suchą skórą. Myłam w emoliencie i smarowałam kremami na AZS, takimi od pierwszych dni życia. Koło miesiąca i przeszło. Ile ma teraz maluszek? U nas pojawiły się dopiero koło 3 miesiąca.

Rozwiązania
0
Dzidziulek słodki!
Krostki wyglądają jak u mojego - miał problem z suchą skórą. Myłam w emoliencie i smarowałam kremami na AZS, takimi od pierwszych dni życia. Koło miesiąca i przeszło. Ile ma teraz maluszek? U nas pojawiły się dopiero koło 3 miesiąca.
Dziękuję , teraz skończył 4 miesiące Ale już też ponad miesiąc się z tym borykamy. Myślałam już nam zmiana mleka Ale się tego boje :-)

Razer69gaming

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jakieś rady na to schorzenie??
Według mnie to nie stosować żadnych oleistych kosmetyków, gdyż nasilają objawy trądziku.
Delikatna chemia do prania ubranek.. dodatkowo wlewać jej poprostu mniej do prania.
Do kąpieli używać emolientow. Z racji tego, że sama musiałam wiele przetestować na córce - z czystym sercem polecam serie mediderm. Cena jest bardzo dobra a jakoś rewelacja. Teraz używamy kremu i emulsji do kąpieli.

Mamaminionka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dziękuję , teraz skończył 4 miesiące Ale już też ponad miesiąc się z tym borykamy. Myślałam już nam zmiana mleka Ale się tego boje :-)
A jak toleruje mleko? Ulewa? Jak nie ma żadnych problemów z brzuszkiem, to na razie nie zmieniaj. Spróbuj nawilżać skórę, a jak nie zejdzie, to zawsze możesz skonsultować z pediatra, przy okazji szczepień czy wizyty.

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Trądzik zapewne. Nie smarować niczym. Normalnie muc i osuszyć. Ew krochmalem myc. Samo minie to hormonalne zmiany.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry