reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co to może być?

Julcia5536

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, nie wiem co jest grane okres spóźnia mi się już tydzień ostatnią miesiączkę miałam 11-17 listopada, według kalendarzyka powinnam mieć 8 grudnia, wspolzylam, ale moją jedyną metodą antykoncepcyjną był stosunek przerywany od tygodnia mam albo brązowe albo ciemno żółte upławy, ale jest ich bardzo mało, teraz czuje dziwne uczucie w podbrzuszu, takiej pełności oraz kłucie w dolnej części pleców i jajników już od tygodnia, dodam jeszcze, że karmię piersią już 9 miesięcy i mało dokarmiam dziecko, wczoraj robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Dodam jeszcze że pierwszego okresu po cc dostałam dopiero w sierpniu 2-3 i pod koniec sierpnia, we wrześniu nie miałam, w październiku miałam w połowie miesiąca tak jak i w listopadzie. Co o tym myślicie?

Ostatnia edycja:
reklama

LadySnow

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dla pewności możesz zrobić beta hcg, ale może to po prostu jakąś infekcja? Najlepiej udaj się do lekarza. Powodzenia

Ania0306

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Skoro karmisz piersią to cykle mogą być nieregularne. Sama karmię już ponad 10 miesięcy i mam cykle przeróżnej długości. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji i skoro nie planujesz ciąży a po cc to nawet nie powinnaś to poproś lekarza o tabletki antykoncepcyjne lub jakąś inną metodę. Skoro masz upławy brązowe i żółte to na pewno też powinien lekarz sprawdzić czy to nie infekcja.

Do góry