reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to może być?

Anonimowa19

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Styczeń 2017
Postów
2 512
Jestem obecnie w 28 tc, od kilku tygodni męczy mnie okropny ból jakby w lewym pośladku, który promieniuje na noge. Na poczatku myslalam, ze moze to wynikac z tego, że kiedys mialam zlamana kosc ogonową, jednak od kilku dni ból sie nasilił do tego stopnia, ze dzis nie daje rady chodzic. Co to moze byc i jak sobie pomoc?

p19ucsqvtl0t5hgc.png
 
reklama
Rozwiązanie
To rwa kulszowa.pomaga basen.można też iść na masaż ale mnie pomagał tylko na kilka dni a to są niestety koszty.mój lekarz powiedział że w czasie ciąży nie może nic przepisać i może przejdzie jak dziecko się przesunie bo uciska na nerw.w 1 ciąży miałam to 3 miesiące a teraz ok.2 tygodnie i przeszło :)
Wygląda na objawy rwy kulszowej. Mogło dziecko się przemieścić i gdzieś ucisnąć. Bardzo ci współczuję, wiem, co to za ból. Jeśli nie przejdzie skontaktuj się z lekarzem, a tu poczytaj, jak możesz sobie pomóc w domu z objawami rwy kulszowej.
 
Jestem obecnie w 28 tc, od kilku tygodni męczy mnie okropny ból jakby w lewym pośladku, który promieniuje na noge. Na poczatku myslalam, ze moze to wynikac z tego, że kiedys mialam zlamana kosc ogonową, jednak od kilku dni ból sie nasilił do tego stopnia, ze dzis nie daje rady chodzic. Co to moze byc i jak sobie pomoc?


p19ucsqvtl0t5hgc.png
Też tak miałam rwę kulszową ani wstać z łóżka ani nic
 
To rwa kulszowa.pomaga basen.można też iść na masaż ale mnie pomagał tylko na kilka dni a to są niestety koszty.mój lekarz powiedział że w czasie ciąży nie może nic przepisać i może przejdzie jak dziecko się przesunie bo uciska na nerw.w 1 ciąży miałam to 3 miesiące a teraz ok.2 tygodnie i przeszło :)
 
Rozwiązanie
Do góry