reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to może oznaczać

Dołączył(a)
26 Styczeń 2021
Postów
4
Cześć dziewczyny od 26 mam miesiączkę przez 3 dni była obfita i bez skrzepów a zawsze ich było pełni później przez 2 dni było plamienie w drugi dzień plamienia było brudne czemu się tak dzieje?
Po zakończeniu miesiączki i tego plamienia nadal boli mnie podbrzusza, odczowam mdłości, oraz zmęczenie trochę mnie to męczy co jest ginekologa mam dopiero w środę


Test ciążowy zrobiłam 3 dni po wszystkim wyszedł pozytywny teraz tylko czekam czy ginekolog potwierdzi
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczyny od 26 mam miesiączkę przez 3 dni była obfita i bez skrzepów a zawsze ich było pełni później przez 2 dni było plamienie w drugi dzień plamienia było brudne czemu się tak dzieje?
Po zakończeniu miesiączki i tego plamienia nadal boli mnie podbrzusza, odczowam mdłości, oraz zmęczenie trochę mnie to męczy co jest ginekologa mam dopiero w środę
Nikt Cię tu nie zbada przez internet... Skoro idziesz do lekarza, to on Ci powie, co się dzieje.
Każdy okres wyglądać może inaczej. Nagle z dnia na miesiąc może się wszystko zmienić. Może być krótszy lub dłuższy, mniej lub bardziej obfity, ze skrzepami lub bez, z plamieniami dzień-dwa przed lub po lub bez...
 
Okres "inny niż ZAWSZE" zdarzy Ci się jeszcze nie raz w życiu, więc tym się nie przejmuj.
Jeśli podejrzewasz ciążę, to pierwsze co - ZRÓB TEST, bo nikt Ci nie wywróży, co się dzieje.
Jeśli test wyjdzie negatywny, to do środy już blisko i wszystko się okaże.
 
Do góry