reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to może oznaczać?

Dołączył(a)
22 Maj 2018
Postów
2
Witam, ponad tydzień temu tj. 13.05.2018 brałam kąpieli w jeziorze, woda nieprzekwitła. Mam pytanie, bo 3 dni po tym dostalam plamień o kolorze brązowym, które trwały zaledwie 2 dni, po uplywie kolejnych 2 dni sytuacja się powtórzyła. Występiło to zamiast spodziewanego okresu, choć ostatnie krwawienia miałam następująco 4 lutego 7 marca i 14 kwietnia. Wykonałam test ciążowy, wynik negatywny. Dodam iż po kąpieli dostałam wysypki w postaci krost na brzuchu klatce piersiowej i ramionach. Czy mozliwe, że od tej wody dostałam również infekcji intymnej?
 
reklama
Internista na infekcje intymną? [emoji23]
Przejdź się do ginekologa, możliwe.
Miała uczulenie na całym ciele poza objawami infekcji i chodziło mi bardziej o obejrzenie ciała z zewnątrz poza ginekoligicznym aspektem sprawy bo może to jakaś bakteria która TAKŻE ale niekoniecznie nietylko zalęgła się w pochwie.
 
Lekarz obejrzał już ciało i przepisał maść, a czy infekcja może wystąpić bez żadnego bólu czy swędzenia. Czuję się dobrze oprócz tych plamień z domieszką krwi.
 
Lekarz obejrzał już ciało i przepisał maść, a czy infekcja może wystąpić bez żadnego bólu czy swędzenia. Czuję się dobrze oprócz tych plamień z domieszką krwi.
Myślę że tu nie ma co dywagować tylko do ginekologa teraz niech zrobi wymaz. Bo nie było opcji żeby w tym czasie doszło do uszkodzenia mechanicznego w tych rejonach?
 
Do góry