reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to za ból ?

Michalina1993

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Grudzień 2017
Postów
169
Hej ,wcześniej pytałam o skurcze BH. Dzisiaj rano miałam dziwne bóle podbrzusza (stały bol) i dołu pleców nasilał się przy siedzeniu i staniu w miejscu. Niestety jakieś 5 minut temu znowu dostałam tego samego bólu. Bol jest lagodniejszy podczas chodzenia. Z dzieckiem jest wszystko okej bo czuje jego ruchy. Jestem w 40+4dniu ciązy. Czy ktoras to wczesniej miala ,czy to moze dziecko juz postanowilo wyjsc na swiat ?
 
reklama
Mogło się przesunąć i zacząć ustawiać już w kanale rodnym. Obserwuj ,czy objawy ci się nasilają i jesli tak, podjedź na IP do szpitala jeśli się niepokoisz.
 
Bóle krzyżowe są oznaką zbliżającego się porodu.
Ja czułam przy porodzie głównie ten ból krzyża... Parte przy nich to był pikuś...
 
Do góry