reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to za duże dziecko? Czym Pani je karmi??

Mateusz też był dużym dzieckiem. Wszyscy dawali mu zawsze 6 miesięcy więcej niż miał. Zaczął się ruszać, wszystko się wyrównało, teraz jest silnym, w pełni sprawnym SZCZUPŁYM chłopcem.

Sytuacja się powtarza przy Danielu. Ma 8 m-cy, waży prawie 12kg i nosi ciuszki w rozmiarze 86/92. Mam nadzieję, że tak samo jak Mateusz w miarę jak będzie starszy będzie się robił szczuplejszy. Waga urodzeniowa chłopaków to odpowiednio 4200 i 4500. oboje po 60cm długości.

Też wkurzają mnie teksty- Bosze jaki on wielki! Czym Ty go karmisz!:crazy:
 
reklama
Mój syn nie był az taki duży (tzn długo, ale w 5 miesiącu ważył jakie 8kg), teraz ma 9 i biega. Od 6m, ptzybiera wolniej, bo ciagle jest w ruchu.
Nie da się przekarmic na mleku mamy!
Nie rozumiem, jak można obrażać takie dzieciątko...
Przykro mi, że spotykają Cię nieprzyjemności.
Nie martw sie tym, tylko coraz swoim Ludzkiem Michelin:)
 
Do góry