reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co to za krwawienie?pomożecie.. ?

Lula171216

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Maj 2019
Postów
61
Hej dziewczyny . Wiecie mam takie pytanie.. a mianowicie , staramy się z narzeczonym o dzidziusia :) . Od 3 miesięcy stosuje luteinę na wywołanie okresu gdyż po tabletkach anty.. miałam zaburzenia hormonalne.. no i od 14 dnia cyklu dziwnie się czuję , a mianowicie 14 dnia miałam jak kucałam bóle pochwy taki skurcz ale kilkugodzinny . No i 16 dnia bolał mnie jajnik lewy i boli do dzisiaj , dziś jest 24 dzień cyklu i powinnam okres dostać za 4 dni . Może trochę szybciej bo stosowałam do wczoraj luteinę od 16 dnia cyklu no i mam taki problem ze krwawilam wczoraj jednorazowo rano , byłam w toalecie z rana i na papierze miałam dużo śluzu i niteczkami krwi .. nigdy tak nie miałam . A dziś miałam taki biało żółty śluz wyglądający jak płodny . Pomożecie ? Miała tak któraś z was gdy była przed okresem a nie wiedziała że jest w ciąży . Powiem wam że strasznie boli mnie lewy jajnik i promieniuje mi na tył , Nurofen nie pomaga ani inne leki przeciwbólowe, dziś kupię nospe sobie i zobaczymy czy przestanie.. :
 
reklama
Ciężko stwierdzić po samych objawach czy to to na co się liczy. Pewnie wszystko się rozwinie w ciągu najbliższych dni i mam nadzieje, że pomyślnie. Kłócie jajnika w okresie owulacji to raczej normalna sprawa. A co do tych strzępków to też przyczyn może być kilka. Ja osobiście czegoś podobnego nie miałam.
Żółty śluz może oznaczać jakiś stan zapalny ;)
 
Mam pytanie. Bo już sama się pogubiłam z tym swoim cyklem nieregularnym. Dodam ze dopiero od niedawna zaczęliśmy się starać. Wiem na pewno ze owulacje miałam około 32-33 dnia cyklu (ginekolog powiedział mi o pęcherzyku 23 mm a test owulacyjny wyszedł dodatni) 10 dni po owulacji dostałam @ dość obfity ale dziwne bo brzuch nie boli. Dodam też ze staraliśmy się przed, w trakcie i po owulacji. Czy któraś z was miała coś podobnego ? Mam na myśli czy ten @ 10 dni po owulacji to po prostu @ czy coś innego.
 
Najprościej zrobić betahcg jeśli podejrzewasz, że to nie był zwykły okres tylko krwawienie/plamienie które nie raz występuje u kobiet w ciąży i jest mylone z miesiączką.
Sama mam cykle mega nieregularne (średnie wyliczenie cyklu wskazuje 45 dni) i w dniu @ test nie wyszedł a beta nie wskazywała na ciąże. Dopiero po 2 tyg test wskazał dwie kreski i po usg okazało się że to 6tc. Z tym, że @ nie miałam cały czas. Za to na początku ciąży w okresie przypadający na kolejne @ pojawiło się krwawienie.
Teraz już 8 mies leci.
 
Czy ja dobrze zrozumiałam, że miała a owulacja w 33 dc ?? To jak długie masz cykle ?? Jeśli to było krwawienie a nie plamienie, to uważam że zyskał @
 
reklama
Najprościej zrobić betahcg jeśli podejrzewasz, że to nie był zwykły okres tylko krwawienie/plamienie które nie raz występuje u kobiet w ciąży i jest mylone z miesiączką.
Sama mam cykle mega nieregularne (średnie wyliczenie cyklu wskazuje 45 dni) i w dniu @ test nie wyszedł a beta nie wskazywała na ciąże. Dopiero po 2 tyg test wskazał dwie kreski i po usg okazało się że to 6tc. Z tym, że @ nie miałam cały czas. Za to na początku ciąży w okresie przypadający na kolejne @ pojawiło się krwawienie.
Teraz już 8 mies leci.
Z tymi nieregularnymi cyklami jest trochę pod górkę. A znasz przyczynę swoich nieregularnych cykli ? Może się to wiązać z jakimiś problemami hormonalnymi ? U mnie niby wszystko okey oprócz tej prolaktyny delikatnie poza normą, ale moja ginekolog mówi ze narazie wszystko jest w porządku. A jak wyliczyłaś sobie dzień przewidywanej @? I czy u ciebie wyglądało to jak @ czy jak plamienie ?
 
Do góry