reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co warto obejrzec?

reklama
Polecam film "Dom snów" z Danielem Craigiem. Nie lubiłam go, natomiast po obejrzeniu tego filmu mam do tego aktora niewyczerpane zasoby sympatii i uznania dla jego talentu. Film zaskakujący, przejmujący, po prostu piękny. Wylałam morze łez.
Kolejnym nieocenionym wyciskaczem łez jest dla mnie film "Czułe słówka". Kiedy jest mi źle , włączam go sobie i wyję od początku do końca.

Filmem, co prawda z 2011 r ale który obejrzałam stosunkowo niedawno jest "Heartless.W świecie demonów" Bardzo mnie poruszył. Wbrew pozorom jest to dramat psychologiczny, nie horror.

Niestety nie umiem polecić filmów lekkich ,łatwych i przyjemnych, bo takich niemal nie oglądam :)
 
o ja!!! temat dla mnie :)))
Zaczynamy
obowiazkowa pozycja
Poradnik pozytywnego myslenia - pisalam juz o tym filmie, lekki, łatwy, przyjemny...
potem jak leci
Django Q Tarantino - wesolutki dramato-western
wszystkie czesci x-mena(z chłopem mozna)
LOt z Denzelem Washingtonem
Gnijąca Panna Młoda
Fajna komedia Mysl jak facet
moja ukochana Incepcja
Faceci od kuchni - przyjemna komedia z Jeanem Reno
na razie tyle bo mam tego baardzo dużo.

Zabiore się dzisiaj z film Heartless, który polecała Sanya

A i zapomnialam o filmie
To własnie miłość, który ogladam srednio raz w miesiacu i ktory mnie ciagle wzrusza i bawi
 
Ostatnia edycja:
a ja niezmiennie polecam "Dirty Dancing" KOCHAM b8a3aa56556faf95.jpg
 
Galaxia - ja lubie muzyke z Dirty Dancing ;-) kojarzy mi sie z obozami :-p:-p:-p:-p

Nilcia - mi tez sie podobała Operacja Argo :tak:

lubie filmy polityczne, najlepiej z wątkiem wojennym i filmy akcji. Nie cierpie głupich komedii, ujdą komedie romantyczne pod warunkiem że nie są wybitnie głupie.
 
reklama
Do góry