reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co warto obejrzec?

reklama
Nietykalni- bardzo medialny, owszem, ale jest też cudowny film o podobnej tematyce "Ja w środku tańczę", który warto obejrzeć.
 
Ja przed/po Nietykalnych polecam książkę "Drugi oddech", autorstwa Philippe Pozzo di Borgo, czyli głównego bohatera Nietykalnych, który wskutek wypadku stał się paralitykiem - jest dużo bardziej prawdziwa w bolesnej, gorzkiej wizji świata tetraplegika niż skupiający się głównie na linii hihi-haha film, acz też niezły i wart zobaczenia. "Ja w środku tańczę" też bardzo polecam.
 
"Nietykalni"- super też bardzo polecam.

Jak również: "Django" i "Bękarty Wojny".

"Sagę Zmierzch" - choć to może dziecinanda, ale ja jestem wielką fanką.

Lubię "Wywiad z Wampirem", remake " Pamięć absolutna", "Zakochany Shakespeare" - to tak bardziej lajtowo i romantycznie.
 
o ja!!! temat dla mnie :)))
Zaczynamy
obowiazkowa pozycja
Poradnik pozytywnego myslenia - pisalam juz o tym filmie, lekki, łatwy, przyjemny...
potem jak leci
Django Q Tarantino - wesolutki dramato-western
wszystkie czesci x-mena(z chłopem mozna)
LOt z Denzelem Washingtonem
Gnijąca Panna Młoda
Fajna komedia Mysl jak facet
moja ukochana Incepcja
Faceci od kuchni - przyjemna komedia z Jeanem Reno
na razie tyle bo mam tego baardzo dużo.

Zabiore się dzisiaj z film Heartless, który polecała Sanya

A i zapomnialam o filmie
To własnie miłość, który ogladam srednio raz w miesiacu i ktory mnie ciagle wzrusza i bawi

My na dzis wieczor wlasnie Lot mamy w planach ogladnac :)
 
Dzisiaj o 22:30 leci film ODWAŻNA z Judi Foster. Byłam na tym filmie w kinie i zrobił na mnie wrażenie. Polecam.
 
To ja od sibie polecę Wyspę tajemnic - mega ciekawy film z Leonardo di Caprio, zapomniałam tytuł, ale oskarowy film z Natalie Portman z łabędziem w tytule. Nie wiem czy lubicie seriale, ale namawiam i gorąco polecam Dextera, Breaking Bad, Flash Forward oraz najnowsza produkcja House of Cards. Wciągają tak, ze najchętniej oglądałabym całą serię w jedną noc.
 
Polecam "Poklosie" i "Dwunastu gniewnych ludzi". Nowosci i staroc, oba ostatnio obejrzane i podobaly sie zarowno mi jak i mezowi wiec do obejrzenia z druga polowa:))
 
reklama
"Wyspa skazańców" i "Prestiż" super filmy...
Ja polecam też film "Czas wojny" - cudowny i wzruszający... Ja obecnie jestem w trakcie oglądania serialu "Gra o tron" - dużo gołych tyłków ale fajny wątek z elementami fantastyki co lubię.
ale mi się z rana przypomniało o tych filmach;-)
a... no i 2 części "Trzy metry nad niebem" i druga - nie pamiętam tytułu..całkiem całkiem:)
 
Do góry