reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co warto przeczytać i obejrzeć - czyli dobra książka i film:)

reklama
Ja mam zamiar zamówić sobie obie części "Magicznego drzewa"
Magiczne drzewo Tajemnica mostu +Czerwone krzesł (1351597696) - Aukcje internetowe Allegro

W święta oglądaliśmy "czerwone krzesło" i bardzo mi się spodobało. Taka lektura na odstresowanie się.

A teraz czekam aż dotrze do mnie "Chichot losu". Na podstawie tej książki ma ruszyć na wiosnę serial. Będę mieć porównanie.

CHICHOT LOSU + WIRTUALNY PSYCHOLOG zestaw NOWA! (1365167110) - Aukcje internetowe Allegro

"Wirtualnego psychologa" czytałam już jakiś czas temu i bardzo mi się spodobał.
 
To ja napiszę na co nie warto do kina - na "Weekend" Czarka Pazury. Naprawdę wyjątkowo nieśmieszna komedia. Tak naprawdę uśmiechnęłam się parę razy. Ale nie było ani jednej sceny na której ludzie w kinie by się śmiali.
Tzn. była jedna jak młody Królikowski wyskoczył w jakimś śmiesznym ubranku i jego koledzy na sali którzy byli na premierze ryknęli śmiechem.
I wszystko. :-)
 
ja teraz czytam kryminal Larssona "mężczyźni którzy nienawidzą kobiet" polecam polecam!

a o weekendzie czytałam recenzje ze dno totalne
 
reklama
Do góry