reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co warto przeczytać i obejrzeć - czyli dobra książka i film:)

Fifi dostal kiedys dwa tomy Mikołajka, wieczorem strasznie chciało mi sie czytać i zaczęłam czytać:sorry2: śmiałam sie jak cholibka!!!! super ksiązka!!!! zwłaszcza jak ma sie juz dziecko i sobie można wyobrazić co taki szkrab tak na prawde przezywa:-D:-D:-D:-Dpolecam wszystkim rodzicom!!!!!!
Chłopcy byli na Mikołajku w kinie i bardzo im sie podobało:-)

:-D:-D:-D
A kto się przyzna do przeczytania Harrego Pottera?????:-D:-D:sorry2::sorry2:
Ja nie trawię takich filmów i książek:zawstydzona/y:

Kiedyś kupowałam ksiązki w "Swiat ksiązki" i polecam:
Ptaszyna - Holeman Linda - atrakcyjna cena, opis książki, recenzje i opinie - Wysylkowa.pl

Jeździec Miedziany - Paullina Simons - Świat Książki (jak sie okazało to kontynuacja poniższej ksiązki, ale ta druga część o wiele bardziej wciągająca, ja przeczytałam drugą część,a dopiero potem pierwszą):
Generic Application Error Test JSP (Item)
 
reklama
Ekranizacja Harrego jak dla mnie beznadziejna ale ksiązki super hihi:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-p:-p
Bliźniaczku a jak "5 ćwiartek pomarańczy ", fajna????Chyba mówiłaś że czytasz?
 
reklama
Ja nie trawię takich filmów i książek:zawstydzona/y:

A ja nie czytałam, jakos mnie nie pociągała. I filmu też nie lubie, początek tylko widziałam :zawstydzona/y:

Ufff juz myślałam że tylko ja nie lubie harrego:-D:-D:-D
nie trawię tych filmów, o książce nie wypowiadam się bo raczej nigdy nie sięgnę po nią


A czy któras z Was oglada program Doroty Welman Czytam bo Lubie na Tvn Style???Ja notuje proponowane przez nia ksiązki:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry